Kategoria: Tagi: ,

Magiczny eliksir z motylami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Szklany słoiczek inspirowany magicznymi eliksirami.

Ta niesamowita fiolka z zamkniętym w sobie eliksirem, ozdobiona motylami nada twojemu mieszkaniu szczypty magii. Będzie pięknie wyglądała na półce lub na biurku, ale jestem pewna, że znajdziesz dla niej również i inne zastosowanie!

90 

Na stanie

Magiczny eliksir z motylami (Unique Fantasy Objects)
Magiczny eliksir z motylami

90 

Szczypta magii i odpowiednie zaklęcie, by przywołać radość.

Taki ręcznie wykonany podarek, może czynić cuda. Subtelny, uroczy prezent na pewno przypadnie do gustu każdemu fanowi fantastyki i zielarstwa. Spodoba się także tym, którzy zamiast bujać w obłokach, stąpają twardo po ziemi. Fiolka pięknie pasuje jako ozdoba do kuchni lub do przełamania minimalistycznych, nowoczesnych wystrojów.

Takie fiolki zawsze kojarzą mi się z półką na magiczne przyprawy z domu jakiegoś czarodzieja lub wiedźmy. Podstarzała etykieta, eliksir w środku, dzięki temu butelka wygląda jak rzadki magiczny wywar.

Magia zaklęta w szkle.

Eliksir mieni się na złoto po wstrząśnięciu, dzięki dodanemu proszkowi mika.

Do szklanej buteleczki wlałam alkohol i zabarwiłam go na pomarańczowo. Do wieczka przyczepiłam motyle. Wszystko jest zabezpieczone lakierem, dzięki czemu czyszczenie z kurzu będzie dużo łatwiejsze. Butelkę na koniec przewiązałam lnianym sznurkiem, ozdobiłam łańcuszkiem, zapieczętowałam woskiem, przykleiłam etykiety i pomalowałam całość, nadając butelce efektu starości.

Wymiary

Wysokość: 12,5 cm
Szerokość butelki: 7,5 cm
Waga: 650 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– szklana butelka
– papierowe etykiety
– lniana dratwa
– wosk
– alkohol etylowy z proszkiem mika

Magia (mageia) to ogół wierzeń i praktyk opartych na przekonaniu o istnieniu sił nadprzyrodzonych, które można opanować za pomocą odpowiednich zaklęć i czynności. Słowo 'magia' pochodzi pierwotnie od Magów, astrologów-kapłanów Zoroastryzmu z ludu Medów. W okresie hellenistycznym, greckie magos mogło być używane jako przymiotnik, lecz przymiotnik magikos, łac. magicus również jest potwierdzony jako używany w I wieku (Plutarch), typowo występujący w rodzaju żeńskim, w sformułowaniu "magiczna sztuka". Słowo magic weszło w użytek w jęz. angielskim pod koniec XIV wieku., pochodzi od starofrancuskiego słowa magique.

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!