Kategorie: , Tag:

Kolczyki ze smardzami i tygrysim okiem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Poczuj się jak magiczny elf.

Ręcznie robione kolczyki ze smardzami i tygrysim okiem to oryginalny i ciekawy dodatek do twojej garderoby. Kolorowe, wiszące i przyciągające oko, na pewno będą cudownie pasować do każdej kreacji.

120 

Na stanie

Kolczyki ze smardzami i tygrysim okiem.

Te piękne kolczyki będą idealnym prezentem dla każdego, kto kocha naturę, uwielbia zbierać grzyby lub po prostu chce mieć oryginalną ozdobę, którą będzie mógł się cieszyć przez długie lata.

Leśna sceneria zawsze wprawia mnie w zachwyt. Grzyby, rośliny, zwierzęta, wszystko to chciałoby się zatrzymać i zabrać do domu. Dzięki sztuce możemy to zrobić! Możemy stworzyć cokolwiek nam przyjdzie do głowy i uczynić z tej ozdoby swój ulubiony dodatek do odzieży.

Grzyby jak żywe, powstały z modeliny.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z modeliny, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 6,5 cm
Szerokość: 2 cm
Głębokość (rzeźba): 1 cm
Waga: 8 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– bigle
– kółeczka
– tygrysie oko

Smardz jadalny (Morchella esculenta) jest przez grzybiarzy uważany za jeden z najsmaczniejszych grzybów, jednak nie wolno go spożywać na surowo. Niestety w Polsce występują rzadko, dlatego grzybiarze muszą szukać ich w Czechach lub Słowacji.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Kolczyki ze smardzami i tygrysim okiem (Unique Fantasy Objects)
Kolczyki ze smardzami i tygrysim okiem

Na stanie