Kategorie: , Tag:

Kolczyki z rydzami i onyksem czerwonym

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Leśna ozdoba na twoich uszach.

Piękne, wiszące kolczyki ozdobione rydzami i onyksem czerwonym, na pewno będą cudownie pasować do każdej magicznej kreacji.

 

120 

Na stanie

Kolczyki z rydzami i onyksem czerwonym (Unique Fantasy Objects)
Kolczyki z rydzami i onyksem czerwonym

120 

Kolczyki z rydzami i onyksem czerwonym.

Te kolczyki, będą idealnym prezentem na różne okazje. Możesz je również podarować komuś bliskiemu twemu sercu, kto lubi magiczne ozdoby, leśny klimat i odrobinę tajemniczości.

Rydze od zawsze były jednymi z moich ulubionych grzybów. Myślę, że z moją opinią zgodzi się sporo grzybiarzy. Kto nie jadł rydzy usmażonych na maśle, nie wie co traci. Jeśli nigdy nie miałeś styczności z tymi grzybami, mam nadzieję, że rozpocznie się ona wspólnie z tą ozdobą.

Wiszące kolczyki z grzybkami.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z modeliny, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 6 cm
Szerokość: 2,5 cm
Głębokość (rzeźba): 1 cm
Waga: 9 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– bigle
– kółeczka
– onyks czerwony

Mleczaj rydz (Lactarius deliciosus) zwany rydzem, jest pysznym grzybem występującym w Europie oraz Australii. Są dość wybredne i pojawiają się tylko w czystych warunkach środowiskowych. Zazwyczaj można je spotkać w świerkowych lasach i liściastych gajach, najczęściej w sąsiedztwie sosen. Zawierają w sobie wiele witamin i soli mineralnych. Nie bez powodu mówi się „zdrów jak rydz”.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!