Kategorie: , Tag:

Choker z rzeźbą kurek i awenturymem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla osób kochających piękne rzeczy.

Ten ręcznie robiony choker będzie bardzo unikatowym prezentem. Jeśli chcesz cieszyć się niecodzienną ozdobą, która będzie pięknie wyglądać ze wszystkimi twoimi kreacjami, to jest ona idealna dla ciebie.

70 

Na stanie

Choker z rzeźbą kurek i awenturymem (Unique Fantasy Objects)
Choker z rzeźbą kurek i awenturymem

70 

Choker z rzeźbą kurek i awenturymem.

Podaruj komuś bliskiemu odrobinę radości i uśmiechu na twarzy, dając mu ten unikalny prezent. W ten ręcznie robiony choker włożyłam masę energii i miłości, więc możesz być pewien, że udzieli się ona obdarowanej nią osobie.

Zaczęło się od wybrania idealnych grzybów do tej ozdoby. Chciałam, żeby kontrastował on z czarnym kolorem chokera. Następnie dobrałam odpowiedni kolorystycznie kryształ i zabrałam się za rzeźbienie.

Piękne, leśne grzybki.

Grzybki zostały własnoręcznie wyrzeźbione z modeliny, a następnie pomalowane farbami, tak by kolorami przypominały prawdziwy okaz. Całość osadzona jest na kamieniu naturalnym. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczko. Choker wykonany jest z eko zamszu, dzięki czemu nadaje się do noszenia również przez wegetarian i wegan. Jest on sztywniejszy niż standardowe tasiemki, dzięki czemu wygląda lepiej na szyi, ale przy tym jest bardzo wygodny i miekki w dotyku. Dzięki zamocowanemu łańcuszkowi, można regulować długość chokera. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

 

Wymiary

Długość: 3 cm
Szerokość: 2 cm
Głębokość: 0,5 cm
Waga: 5 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– choker z eko zamszu z regulowanym zapięciem
– metalowe kółeczka z łańcuszkiem

Pieprznik jadalny (Cantharellus cibarius) inaczej zwany kurką, jest bardzo popularnym i cenionym przez grzybiarzy grzybem. Co ciekawe, kurka jest nazywana też “grzybem żydowskim”, ponieważ nie jest atakowany przez owady, dzięki czemu jest koszerny i może być spożywany przez ortodoksyjnych żydów.

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!