Broszka z rzeźbą motyla niedźwiedziówka kaja

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Ozdoba, którą zawiesisz na swoją odzież.

Piękna, ręcznie robiona broszka doda unikalnego stylu twojej garderobie. Noś ją na ulubionej odzieży i już nigdy nie oderwiesz od niego oczu.

 

100 

Na stanie

Broszka z rzeźbą motyla niedźwiedziówka kaja (Unique Fantasy Objects)
Broszka z rzeźbą motyla niedźwiedziówka kaja

100 

Broszka z rzeźbą motyla niedźwiedziówka kaja.

Jeśli potrzebujesz odrobiny koloru, to ta ręcznie robiona ozdoba z motylem to strzał w dziesiątkę 😉 Motyl ten nie tylko przyciąga miłośników owadów, ale i wszystkich, którzy lubią oryginalne dekoracje. Jeśli znasz kogoś, kto kolekcjonuje oryginalną biżuterię, ale brakuje im tej jednej rzeczy do dopełnienia stroju, to jest to idealny prezent dla niego!

Motyle są bardzo popularnym motywem w szeroko pojętej sztuce. Nic dziwnego, to bardzo interesujące owady. Uchwycono ją na ilustracjach, tatuażach czy obrazach, mnie również zafascynowały i często pojawiają się na moich dziełach.

Do każdej broszki dodany jest bawełniany sznurek, dzięki czemu możesz ją nosić również jako naszyjnik.

Ozdoba z gliny i natury.

Broszkę wyrzeźbiłam w modelinie. Chciałam jej nadać realistycznego wyglądu, dlatego pomalowałam ją farbami na kolory odpowiadające jej prawdziwemu odpowiednikowi. Dzięki zamocowanemu z tyłu zapięciu motyl wygląda jakby usiadł na tobie. Wszystko zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 3 cm
Szerokość: 4,5 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 5 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– baza do broszki

Niedźwiedziówka kaja (Arctia caja), nazywana też niedźwiedziówką gosposią, jest bardzo powszechną ćmą. W obronie przed drapieżnikami, ćmy te wydają z siebie trujące toksyny.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!