Kategorie: , Tag:

Wisiorek z agatem i rogatym leśnym duszkiem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Ozdoba, dla tych, którzy kochają puścić wodze fantazji inspirując się naturą.

Naszyjnik przedstawiający magiczne stworzenie, może być tylko oryginalną ozdobą, może być zwieńczeniem twojej kreacji, ale może też być czymś więcej. Mam nadzieję, że ta niewielka biżuteria, będzie dla ciebie sposobem na wyrażenie siebie, swojego stylu, osobowości oraz zamiłowania do piękna natury i wszystkiego do czego nas inspiruje.

 

150 

Na stanie

Baśniowy wisiorek z agatem i rogatym leśnym duszkiem.

Tworząc magiczne stwory przelewam na rzeźbę swoją wyobraźnie i kreatywność. Kocham naturę i tworzyć ozdoby, które w każdym detalu odzwierciedlają kształt i barwy prawdziwej fauny i flory, którą się wzoruję. Równocześnie kocham też fantastykę i nawet kiedy tworzę realistyczne ozdoby, inspirując się naturą, w mojej wyobraźni powstają istoty i twory nie z tego świata. Jedną z takich istot umieściłam na tym wisiorku.

Leśny duszek na tym wisiorku to prawdziwie intrygująca istota. Jego długie poroże zdobi spory agat o pięknych czerwonych przebarwieniach. Agat i duszka oplatają korzenie i liście podkreślając jego leśną naturę. Uwagę przyciągają też jego cudownie wielkie uszy i spokojny niczym szumiący gaj wyraz twarzy. Mam nadzieję, że kiedy ten leśny duszek zawiśnie na twojej szyi ciebie również napełni poczucie spokoju i wytchnienia. Duchem wraz z duszkiem przenieś się na leśne ostoje.

Naszyjnik inspirowany fantastyką to wspaniały i osobisty podarunek, dla każdego miłośnika baśniowych klimatów.

Podaruj sobie lub komuś bliskiemu, ten inspirowany fantastyką wisiorek, który podkreśla wyjątkową wyobraźnię i wrażliwość tego kto go włoży. Taki prezent będzie wyglądał świetnie w połączeniu z każdą kreatywną kreacją.

Ręcznie rzeźbiona biżuteria, stworzona z pasją i dbałością o detale.

Ręcznie wykonana rzeźba została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Masa polimerowa jest wytrzymała i elastyczna, a kolory zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu ozdoba nie będzie blaknąć, a ty możesz nosić wisiorek bez obawy o zarysowania.

 

Wymiary

Długość: 6 cm
Szerokość: 5 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 16 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– kółko stal chirurgiczna
– agat

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Wisiorek z agatem i rogatym leśnym duszkiem (Unique Fantasy Objects)
Wisiorek z agatem i rogatym leśnym duszkiem

Na stanie