Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z żukiem wiosennym i lapisem lazuli

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Leśny klimat na twojej szyi.

Naszyjniki mogą być bardzo oryginalnym dodatkiem do twojego codziennego ubioru. Wyraź siebie nosząc wisiorek z pięknym żukiem. Na pewno świetnie zgra się z twoimi ulubionymi ciuchami, gdziekolwiek pójdziesz, w każdą porę roku.

150 

Na stanie

Naszyjnik z żukiem wiosennym i lapisem lazuli (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z żukiem wiosennym i lapisem lazuli

150 

Naszyjnik z żukiem wiosennym i lapisem lazuli.

Ten ręcznie robiony naszyjnik będzie pasować każdemu, kto kocha naturę lub po prostu lubi oryginalne dodatki. Przygarnij go lub podaruj komuś bliskiemu, a na pewno zapamięta ten szczególny prezent, na bardzo długo.

Kto w swoim życiu nie widział tego niebieskiego żuczka? Wydaje mi się, że nie ma takiej osoby. Te piękne stworzenia można spotkać prawie na wszystkich kontynentach. Nic dziwnego, że ozdoby z nimi stają się coraz bardziej popularne i coraz więcej osób chce mieć własnego żuka!

Piękna ozdoba dla wielbicieli przyrody.

Całość została własnoręcznie wyrzeźbiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczko oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 5 cm
Szerokość: 7 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 9 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– metalowe kółko
– lapis lazuliuli

Żuk wiosenny (Trypocopris vernalis) występuje w niemal całej Europie, poza Skandynawią. Spotkać go można również na Bliskim Wschodzie. W Polsce jest to owad występujący powszechnie na terenie całego kraju. Odgrywa on bardzo ważną rolę dla środowiska naturalnego utylizacjąc odchody zwierzęce.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!