Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z rzeźbą ćmy brudnica mniszka

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Lubisz poczuć zew wolności? W takim razie to prezent dla ciebie!

Ten naszyjnik, tak jak i ćmy może znaleźć się wszędzie. Ubierz go do swojej ulubionej restauracji, do pracy, albo po prostu noś go w domu. Gdziekolwiek go założysz, będziecie wyglądać razem pięknie.

 

100 

Na stanie

Naszyjnik z rzeźbą ćmy brudnica mniszka (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z rzeźbą ćmy brudnica mniszka

100 

Naszyjnik z rzeźbą ćmy brudnica mniszka.

Zawsze ubolewałam nad faktem, że owady żyją tak krótko. Jednak dzięki temu pięknemu naszyjnikowi możesz w wieczność cieszyć się tą piękną ćmą. Jeśli znasz kogoś, kto uwielbia owady, interesuje się entomologią, możesz podarować mu ten ręcznie robiony wisiorek. Myślę, że będzie on wspominał ten oryginalny prezent bardzo długo.

Ćmy są bardzo ciekawymi stworzeniami. Symbolizują szczęście, piękno i lekkość. To samo czuję gdy patrzę na tą ozdobę. Niewielka dekoracja, która może przynieść szczęście osobie, w której rękach się znajdzie.

Żadne ćmy nie ucierpiały podczas tworzenia tej ozdoby.

Ten ręcznie robiony wisiorek został wyrzeźbiony z masy polimerowej, a następnie pomalowany farbami. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 3 cm
Szerokość: 4,5 cm
Głębokość: 0,5 cm
Waga: 4 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– kółko stal chirurgiczna

Brudnica mniszka (Lymantria monacha) występuje na obszarze całej Eurazji. W Europie spotykana jest na obszarze całego kontynentu. Gąsienice tego motyla są uznawane za szkodniki. W połowie XIX wieku w czasie masowego pojawu brudnicy na terenie obecnych Warmii i Mazur silne wichury uniosły miliony gąsienic i przeniosły nad Bałtyk, gdzie zginęły one topiąc się w morzu. Szczątki potopionych gąsienic wyrzucone na brzeg utworzyły wał o długości kilkudziesięciu kilometrów i wysokości przekraczającej miejscami 0,5 m.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!