Kategorie: , Tag:

Małe kolczyki z wężami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Magiczne, wiszące kolczyki.

Te piękne węże swoim pięknem, mogą przynieść na twarz obdarowanej osoby duży uśmiech. Jako kolczyki będą pasować zarówno do bardziej eleganckich strojów, jak i tych luźniejszych, codziennych.

50 

Na stanie

Małe kolczyki z wężami (Unique Fantasy Objects)
Małe kolczyki z wężami

50 

Małe kolczyki z czarnymi wężami.

Jeśli potrzebujesz oryginalnej biżuterii, to te ręcznie robione kolczyki z wężem, to strzał w dziesiątkę. Wąż ten nie tylko przyciągnie miłośników gadów, ale i wszystkich, którzy lubią oryginalny styl. Jeśli znasz kogoś, kto ucieszyłby się z takiego prezentu, podaruj mu go! 🙂

Uwielbiam węże. Kiedy ludzie pytają się mnie czy jestem kociarzem, czy psiarzem, odpowiadam, że jestem gadziarą (albo reptilianinem, jak kto woli). Węże, jaszczurki, żółwie, wszystkie chciałabym mieć. Nic dziwnego, że pojawiają się one dosyć często na moich pracach.

Gad prawie jak żywy.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z masy polimerowej, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 2,5 cm
Szerokość: 1 cm
Głębokość (rzeźba): 1 cm
Waga: 2 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sztyfty

Lancetogłów czarny (Lampropeltis getula nigrita) jest pięknym wężem występującym w Meksyku i południowo-wschodnich terenach Arizony. Wąż niezwykle ciekawski, na ogół mało bojaźliwy, wręcz śmiały, kontaktowy. Przestraszone wydzielają śmierdzącą substancję, jest to typowy mechanizm obronny u większości węży. Zestresowane, uderzają z dużą częstotliwością ogonem o podłoże symulując dźwięk grzechotki grzechotnika.

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!