Kategorie: , Tag:

Małe kolczyki z ptasznikiem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Biżuteria dla osób o mocnych nerwach.

Ręcznie robione kolczyki z pająkiem to oryginalny i ciekawy dodatek do twojej garderoby. Kolczyki z pająkiem będą na pewno ciekawym prezentem dla każdego, kto lubi owadzie klimaty.

50 

Na stanie

Małe kolczyki z ptasznikiem (Unique Fantasy Objects)
Małe kolczyki z ptasznikiem

50 

Małe kolczyki z rzeźbą ptasznika.

Te kolczyki będzie idealnym prezentem dla wszystkich arachnologów. Jeśli twój bliski kolekcjonuje pająki, uwielbia owady lub po prostu lubi oryginalne ozdoby, to jest to idealny podarunek dla niego!

Pająki są dosyć niedocenianym owadami. Wzbudzają dosyć mieszane uczucia, większość osób się ich boi, część woli je unikać, u niektórych wzbudzają obrzydzenie. Mało mówi się o tym, że pająki są dosyć przydatnymi owadami. Zjadają ogromną ilość owadów, chronią uprawy rolne przed szkodnikami, ograniczaj roznoszenie chorób przez małe szkodniki, które pająki jedzą. Z roku na rok na szczęście następuje ocieplenie wizerunku pająków i coraz więcej osób interesuje się tymi przyjaznymi owadami.

Szczęśliwy dom, gdzie pająki są.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z masy polimerowej, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 1,5 cm
Szerokość: 1 cm
Głębokość (rzeźba): 1 cm
Waga: 2 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sztyfty

Ptasznik czerwononogi (Brachypelma boehmei) jest dużym pająkiem mieszkającym w meksykańskich dżunglach. Zaniepokojony wyczesuje włoski parzące z odwłoka, jednak jad nie stanowi zagrożenia dla człowieka. Samice dożywają nawet do 20 lat.

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!