Kategorie: , Tag:

Ozdoba na ścianę lub magnes z rzeźbami zielonych grzybów

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Idealny dla miłośników podróży.

Marzyłeś kiedyś o wyprawie w egzotyczne miejsce? Chciałeś odwiedzić te niesamowite lasy? Dzięki temu ręcznie robionemu magnesowi, może chociaż trochę poczujesz, jakbyś tam był. Jeśli znasz kogoś, kto lubi niestandardowe ozdoby, to jest to idealny prezent dla niego. Ta wisząca ozdoba pięknie się wkomponuje w pomieszczenia, gdzie górują zielone dodatki.

120 

Na stanie

Ozdoba na ścianę lub magnes z rzeźbami zielonych grzybów
Ozdoba na ścianę lub magnes z rzeźbami zielonych grzybów

120 

Piękna zawieszka, która dopełni wystrój w każdym wnętrzu.

Jeśli marzysz o unikalnej ozdobie, którą będziesz mógł się chwalić i w domu i w pracy, to jest nim właśnie ten magnes! Dzięki podwójnemu mocowaniu, możesz go powiesić w domu na lodówce, albo powiesić w pracy na ścianie.

Nigdy nie byłam w Australii, jednak bardzo chciałabym się tam kiedyś wybrać. Nic dziwnego, że flora i fauna z tych terenów inspiruje mnie w życiu codziennym. Niebezpieczne zwierzęta, kolorowe rośliny, różnorodne krajobrazy. To brzmi jak świetna przygoda! By przybliżyć wszystkim tę piękną krainę stworzyłam niesamowitego grzyba rodem z Australii.

Najpierw otwieram atlas grzybów, a potem łapię za dłuta.

Czasem w poszukiwaniu inspiracji nie wystarczy spacer do lasu. Muszę wtedy sięgnąć po książki i przeszukać internet. Gdy mam już pomysł w głowie, rzeźbię w glinie, maluję farbami, a potem pozostawiam do wyschnięcia. W czasie schnięcia przygotowuję podstawę magnesu. W tym wypadku zrobiona jest ona z drewnianego krążka, do którego przykleiłam mocny magnes oraz przybiłam złoty haczyk. Po przymocowaniu grzybów do drewna, uzupełniam tło naturalną ściółką. Na koniec wszystko zabezpieczam lakierem artystycznym, dzięki czemu grzyb lśni i ma żywe kolory.

Wymiary:

Długość: 8,5 cm
Szerokość: 8 cm
Głębokość (magnes, drewniany krążek, rzeźba): 5 cm
Waga: 81 g 

Z czego zrobiony?

– drewniany krążek
– glina
– farby akrylowe
– metalowy złoty haczyk
– mocny magnes
– wysuszone naturalne elementy

Cortinarius austrovenetus, jest pięknym grzybem występującym w Australii. Można je znaleźć w lasach eukaliptusowych. Należą do rodziny pieczarkowców, jednak nie powinno się ich jeść, ze względu na toksyny, które zawierają.

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!