Kategorie: , Tagi: ,

Broszka z rzeźbą mandragory

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Mandragora lekarska (Mandragora officinarum L.) pochodzi z obszaru śródziemnomorskiego, ale jest również uprawiany. Jako roślina lecznicza wymieniona jest już w staroegipskim papirusie Ebersa z 1550 r. p.n.e. Mandragora była prawdopodobnie składnikiem owianej mgłą tajemnicy maści czarownic. Wiąże się z nią legenda, według której roślina ta wydaje z siebie zabójczy krzyk, kiedy jest wyrywana z ziemi. Wierzono, że rośnie zawsze pod szubienicami, wyrastając z nasienia wisielca, spływającego do ziemi.

100 

Na stanie

Broszka z rzeźbą mandragory (Unique Fantasy Objects)
Broszka z rzeźbą mandragory

100 

Magiczna mandragora, którą możesz wpiąć w ubrania.

Tą piękną broszkę możesz wpiąć w swoje ulubione ubranie się i cieszyć się pięknym wyglądem, przez cały rok. Takiej ozdoby, na pewno nie będzie miał nikt inny!

Piękna broszka z mandragorą.

Ta ręcznie robiona broszka to prezent, który na pewno oczaruje każdego fana fantastyki. Doskonale sprawdzi się jako ozdoba każdego, kto uwielbia zgłębiać tajemnice przyrody. Jeśli uwielbiasz oryginalne ozdoby, ekologię lub po prostu chcesz by dodać nieco mistyki swojemu otoczeniu, to jest to idealny podarunek dla ciebie!

Mandragory są iście magicznymi stworzeniami. Roślina, która istnieje naprawdę, wokół której krąży wiele legend i opowieści. Nic dziwnego, że stała się ona inspiracją dla wielu artystów, łącznie ze mną.

Mandragora na wyciągnięcie ręki.

Broszka ta została stworzona z modeliny. Na bazie broszki wyrzeźbiłam mandragorę. Następnie pomalowałam ją farbami akrylowymi i zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 6,5 cm
Szerokość: 3 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 9 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– baza do broszki

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!