Kategorie: , Tagi: ,

Naszyjnik z leśnym duszkiem i mokaitem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Baśniowy naszyjnik, dla fantastycznych ludzi.

Naszyjnik przedstawiający leśnego elfa, ducha lasu, bożątko, różnie go na świcie interpretują i nazywają. Dla ciebie może on symbolizować te magiczną stronę, twojej własnej natury. Niezaprzeczalnie jest to wyjątkowa i niepowtarzalna ozdoba, która przykuwa wzrok.

 

150 

Brak w magazynie

Naszyjnik z leśnym duszkiem i mokaitem.

Tworząc magiczne stwory przelewam na rzeźbę swoją wyobraźnie i kreatywność. Kocham naturę i tworzyć ozdoby, które w każdym detalu odzwierciedlają kształt i barwy prawdziwej fauny i flory, którą się wzoruję. Równocześnie kocham też fantastykę i nawet kiedy tworzę realistyczne ozdoby, inspirując się naturą, w mojej wyobraźni powstają istoty i twory nie z tego świata. Jedną z takich istot umieściłam na tym wisiorku.

Różowe lico, ciemne kontrastujące usta, rozłożyste poroże i wielkie uszy, ten duszek potrafi przyciągać uwagę. Nic dziwnego, że w jego liściastej koronie dom znalazły ciekawskie biedronki. Gdyby tego było mało, w centralnym miejscu wisiorka piętrzy się dumnie, jaśniejący w promieniach słońca mokait. Ten Elfik przywodzi na myśl wszystkie ciepłe, radosne emocje, z łatwością można wyobrazić sobie, że gdyby otworzył oczy, te skrzyłyby się bezinteresowną miłością i dobrocią. Ten wisiorek będzie idealną ozdobą, dla każdego, kogo również przepełnia wdzięczność i miłość do świata.

Naszyjnik inspirowany fantastyką to wspaniały i osobisty podarunek, dla każdego miłośnika baśniowych klimatów.

Podaruj sobie lub komuś bliskiemu, ten inspirowany fantastyką wisiorek, który podkreśla wyjątkową wyobraźnię i wrażliwość tego kto go włoży. Taki prezent będzie wyglądał świetnie w połączeniu z każdą kreatywną kreacją.

Ręcznie rzeźbiona biżuteria, stworzona z pasją i dbałością o detale.

Ten ręcznie robiony naszyjnik został wyrzeźbiony z masy polimerowej, a następnie pomalowany farbami akrylowymi. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 6 cm
Szerokość: 7 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 12 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek bawełniany woskowany
– kółko stal chirurgiczna
– mokait

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z leśnym duszkiem i mokaitem (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z leśnym duszkiem i mokaitem

Brak w magazynie