Kategorie: , Tag:

Lunula ozdobiona rzeźbami motyla i księżycami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Modraszek alkon (Maculinea alcon) jest niewielkim motylem występującym w Europie środkowej  południowej, po Syberię. Aby w danym miejscu mógł przetrwać ten motyl, muszą być spełnione dwa zasadnicze warunki: muszą rosnąć tam goryczka wąskolistna i musi występować jeden z trzech gatunków mrówek z rodzaju wścieklica, dlatego w Polsce ma status gatunku narażonego na wyginięcie.

80 

Na stanie

Lunula ozdobiona rzeźbami motyla i księżycami (Unique Fantasy Objects)
Lunula ozdobiona rzeźbami motyla i księżycami

80 

Oryginalny wisiorek na twoją szyję.

Ten motyl swoim pięknem i barwami, może przynieść na twarz obdarowanej osoby duży uśmiech. Jako ozdoba na szyję będzie pasować, zarówno do bardziej eleganckich strojów, jak i tych luźniejszych, codziennych.

Lunula z motylem, podkreśli twoją urodę.

Jeśli potrzebujesz oryginalnej biżuterii, to ten ręcznie robiony wisiorek z motylem, to strzał w dziesiątkę. Motyl ten nie tylko przyciąga miłośników owadów, ale i wszystkich, którzy lubią oryginalny styl. Jeśli znasz kogoś, kto ucieszyłby się z takiego prezentu, podaruj mu go!

Motyle są bardzo popularnym motywem w szeroko pojętej sztuce. Nic dziwnego, to bardzo interesujące owady. Potrafią przybrać niesamowite kształty, kolory i wielkości. Uwielbiam je rzeźbić, dzięki temu czuję, że jestem jeszcze bliżej przyrody.

Ulotny niczym motyl. 

Ten ręcznie robiony wisiorek został wyrzeźbiony z modeliny, a następnie pomalowany farbami. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka, na które możesz zamocować łańcuszek lub sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Wymiary:
Długość: 3,5 cm
Szerokość: 4,5 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 6 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek z zapięciem

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!