Kategorie: , Tag:

Choker z żukiem wiosennym

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Piękny, niecodzienny prezent.

Ten piękny naszyjnik jako ozdoba na szyję będzie pasować zarówno do bardziej eleganckich strojów, jak i tych luźniejszych, codziennych. Mam nadzieję, że patrząc na nią, poczujesz trochę magii w codziennym życiu.

80 

Na stanie

Choker z żukiem wiosennym (Unique Fantasy Objects)
Choker z żukiem wiosennym

80 

Choker z żukiem wiosennym.

Ten ręcznie robiony choker będzie na pewno oryginalnym prezentem. Ta niecodzienna ozdoba jest świetnym prezentem dla każdego kto uwielbia przebywać na łonie przyrody.

Owady od zawsze mnie fascynowały. Małe, duże, we wszystkich kolorach tęczy. Są najbardziej zróżnicowanymi gatunkowo zwierzętami. Możemy spotkać je na lądzie, wodzie, w ciepłych i zimnych miejscach. Były pierwszymi zwierzętami, które posiadły umiejętność aktywnego lotu.

Trochę modeliny, tak powstał ten naszyjnik.

Grzyb został własnoręcznie wyrzeźbiony z masy polimerowej, a następnie pomalowany farbami, tak by kolorami przypominał prawdziwego grzybka. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczko. Choker wykonany jest z eko zamszu, dzięki czemu nadaje się do noszenia również przez wegetarian i wegan. Jest on sztywniejszy niż standardowe tasiemki, dzięki czemu wygląda lepiej na szyi, ale przy tym jest bardzo wygodny i miekki w dotyku. Dzięki zamocowanemu łańcuszkowi, można regulować długość chokera. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

 

Wymiary

Długość: 3 cm
Szerokość: 1,5 cm
Głębokość: 0,5 cm
Waga: 4 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– choker z materiału
– metalowe kółko

Żuk wiosenny (Trypocopris vernalis) występuje w niemal całej Europie, poza Skandynawią. Spotkać go można również na Bliskim Wschodzie. W Polsce jest to owad występujący powszechnie na terenie całego kraju. Odgrywa on bardzo ważną rolę dla środowiska naturalnego utylizacjąc odchody zwierzęce.

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!