Kategoria: Tag:

Zielone grzybki świecące w ciemności

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Mała ozdoba z wielką mocą, dla każdego kto szuka inspiracji.

Tę ozdobioną rodzinką smukłych grzybków doniczkę możesz postawić gdziekolwiek zechcesz. Taka oryginalna figurka świetnie pasuje na biurko, do kuchni, czy na półkę.

130 

Na stanie

Zielone grzybki świecące w ciemności (Unique Fantasy Objects)
Zielone grzybki świecące w ciemności

130 

Doniczka z zielonymi grzybkami świecącymi w ciemności.

Ta ręcznie wykonana ozdoba, ze świecącymi w ciemności grzybkami, jest świetnym prezentem dla każdego, kto uwielbia przebywać na łonie przyrody. Jeśli uwielbiasz oryginalne ozdoby, inspiruje Cię natura lub po prostu grzybki ładnie uzupełniają wystrój twojego domu, to jest to idealny podarunek dla ciebie!

Te grzybki mają w sobie coś fantastycznego. Zauważyłam, że przyglądanie się im pozwala mi poukładać myśli. Gotowa ozdoba czekała na moim biurku na lakierowanie, a ja zastanawiałam się co wyrzeźbić. Zwróciłam uwagę, że w zamyśleniu wbiłam w nie wzrok. Nadal, kiedy szukam inspiracji, często patrzę na nie i z jakiegoś powodu łatwiej jest mi się skupić, zagłębić we własnych myślach. Mam nadzieję, że staną się one tym samym także dla Ciebie.

Jakie czary użyłam tworząc tę ozdobę?

Grzybki wyrzeźbiłam własnoręcznie z masy polimerowej świecącej w ciemności, następnie umiejscowiłam je w doniczce. Następnie przyozdobiłam wszystko wysuszoną ściółką leśną, gałązkami i liśćmi. Na koniec wszystko zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu ich kolory nie będą blaknąć, a czyszczenie ramki z kurzu stanie się dużo łatwiejsze.

Wymiary

Wysokość: 8 cm
Szerokość: 6 cm
Waga: 27 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– plastikowa doniczka
– naturalna, suszona ściółka leśna

Grzyby (Fungus) to ani rośliny, ani zwierzęta, chociaż mają cechy i jednych i drugich. Nie mają kwiatów, liści, ani korzeni. Grzyby prócz naziemnej części, którą widzimy w lesie, to też grzybnia ciągnąca się w podłożu, na którym rośnie grzyb. Grzyby to jedne z najstarszych mieszkańców naszej planety

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!