Kategorie: , Tag:

Wiszące kolczyki z ważką i piaskowcem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Wiosenne kolczyki.

Piękne, wiszące kolczyki ozdobione niebieskimi ważkami z hematytem na pewno będą cudownie pasować do każdej magicznej kreacji.

 

120 

Na stanie

Wiszące kolczyki z ważką i piaskowcem (Unique Fantasy Objects)
Wiszące kolczyki z ważką i piaskowcem

120 

Wiszące kolczyki z ważką i piaskowcem.

Te kolczyki, będą idealnym prezentem na różne okazje. Możesz je również podarować komuś bliskiemu twemu sercu, kto lubi magiczne ozdoby, leśny klimat i odrobinę tajemniczości.

Pomysł na te kolczyki powstał podczas moich wypraw nad rzekę. Ważki przyciągają nasz wzrok swoimi niesamowitymi kolorami. Bardzo często podczas spływów kajakowych widzę je, jak majestatycznie przysiadają na liściach i bujają się wraz z nimi. Chciałam uzyskać ten sam efekt, robiąc wiszące kolczyki z tymi pięknymi stworzeniami. Dzięki temu możemy cieszyć się ich oryginalnymi ozdobami, bez niszczenia roślinności.

Kolczyki ruszające się, niczym liście na wietrze.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z masy polimerowej, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 6,5 cm
Szerokość: 3,5 cm
Głębokość (rzeźba): 1 cm
Waga: 7 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– bigle
– kółeczka
– piaskowiec

Nomadka żółtawa (Pantala flavescens) występuje na wszystkich kontynentach, oprócz Antarktydy, choć w Europie jest rzadki. Jest to gatunek migrujący. W Polsce po raz pierwszy zaobserwowany w czerwcu 2016 roku w Nasutowie koło Lublina.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!