Kategorie: , Tag:

Szufladki ozdobione świecącymi muchomorami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Hej ho, hej ho. Na grzyby by się szło.

Masz pełno biżuterii i potrzebujesz organizera, który doda charakteru twojemu pomieszczeniu? Te drewniane szufladki idealnie się do tego nadadzą. Możesz schować w nich swoje skarby i cieszyć się niecodzienną ozdobą.

 

500 

Na stanie

Szufladki ozdobione świecącymi muchomorami (Unique Fantasy Objects)
Szufladki ozdobione świecącymi muchomorami

500 

Drewniane szufladki ozdobione świecącymi muchomorami.

To rustykalne pudełko nadaje się na prezent dla każdego miłośnika grzybów. Ręcznie wykonana dekoracja doda koloru i życia każdemu pomieszczeniu. Podaruj ją bliskiej osobie, a na pewno doceni unikalny prezent!

Muchomory są wdzięcznym tematem do tworzenia. Piękne, czerwone łebki wystające wśród zieleni liści i traw, przyciągają wzrok ciekawskich. Te piękne barwy, idealnie ze sobą współgrają. To samo chciałam uzyskać tworząc moje pudełko. Połączenie glinianych muchomorów, zieleni trawy i brązu pudełka wygląda jak kawałek natury wyciągnięty z lasu.

W hołdzie muchomorom.

Drewniane półeczki ozdobiłam kryształem górskim i rzeźbami grzybków, które świecą za pomocą lampek LED. Całość przyozdobiłam leśną ściółką, następnie wszystko zabezpieczyłam specjalnym lakierem, który chroni farbę przed blaknięciem i zarysowaniami.

Wymiary

Wysokość: 18 cm
Szerokość: 21 cm x 11 cm
Waga: 447 g

Z czego zrobiony?

– drewno
– masa polimerowa
– farby akrylowe
– wysuszone naturalne elementy
– lampki LED na płaskie baterie CR2032
– kryształ górski

Muchomor czerwony (Amanita muscaria) mimo, że jest grzybem trującym, to jest również najbardziej rozpoznawalnym grzybem na świecie. Występuje w różnych kulturach, bajkach dla dzieci i przesądach. Plemiona syberyjskie oraz Indianie Ameryki Południowej spożywali muchomora czerwonego, żeby wprowadzić się w stan religijnego odurzenia.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!