Kategorie: , Tag:

Szpilka do włosów z ptasznikiem i agatem pasiastym

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Piękna, oryginalna ozdoba.

Szpilka do włosów, nie musi być tylko użytkowym gadżetem, ale też biżuterią, ozdobą, która wpleciona we włosy podkreśli twój styl. Wyraź siebie, swój charakter i nadaj swoim włosom niecodziennego wyglądu. Uzupełnij swoją kreację spinką piękną, niepowtarzalną i wyjątkową.

 

140 

Na stanie

Szpilka do włosów z ptasznikiem i agatem pasiastym.

Ręcznie robiona szpila do włosów może być ciekawym prezentem na różne okoliczności. Takie niepowtarzalne prezenty podkreślają że jest to gest przemyślany i od serca. Jeśli szukasz pomysłu na taki podarunek, to ten nada się idealnie dla wszystkich fanów natury i wiosennych barw.

Uwielbiam rzeźbić i malować węże. Jest w ich kształcie i fakturze coś co sprawia mi ogromną przyjemność w odtwarzaniu. Pomału, z precyzją odwzorowuje najdrobniejszy szczegół, by w końcowym efekcie wyszedł wąż jak żywy. Mam nadzieje, że udało mi się uzyskać ten efekt również i na tej rzeźbie.

Piękna ozdoba dla twoich włosów.

Ta ręcznie robiona szpila do włosów została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Cała rzeźba osadzona jest na drewnianej szpili, dzięki czemu możesz wpiąć ją we włosy. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 22,5 cm
Szerokość szpili: 0,6 cm
Szerokość góry: 4 cm
Waga: 16 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– drewniana szpila do włosów
– metalowe kółko
– agat pasiasty

Poecilotheria metallica w języku greckim oznacza kolorową, dziką bestię/zwierzę jest pięknym ptasznikiem pochodzącym z Indii. Przeciętny, dorosły osobnik tego gatunku mierzy 15-20 cm z rozpiętymi odnóżami. Zaklasyfikowany jako gatunek krytycznie zagrożony przez degradacje środowiska naturalnego i wycinki lasów. Innym zagrożeniem dla gatunku jest odłów w celach hodowlanych. Jego jad uważany jest za silny na tle innych ptaszników.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Szpilka do włosów z ptasznikiem i agatem pasiastym (Unique Fantasy Objects)
Szpilka do włosów z ptasznikiem i agatem pasiastym

Na stanie