Świecznik z drewna ozdobiony grzybkami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Świecznik to uniwersalna, piękna ozdoba dla każdego.

Rzucająca się w oczy, użytkowa ozdoba, która nada przyjemnego i ciepłego klimatu każdemu pomieszczeniu. Sprawdzi się w domach o nowoczesnym stylu, gdzie będzie kontrastować z całością wystroju. Postaw ją na stoliku, zapal świeczkę i delektuj się chwilą spokoju.

 

230 

Na stanie

Świecznik z drewna ozdobiony grzybkami (Unique Fantasy Objects)
Świecznik z drewna ozdobiony grzybkami

230 

Świecznik z drewna, ozdobiony rzeźbami leśnych grzybków.

Ten ręcznie robiony świecznik to idealny podarunek dla każdego, kto kocha przyrodę za jej piękno, nawet jeżeli objawia się w formie grzyba nie jadalnego. Te malutkie grzybki i pachnąca świeczka, na pewno sprawią, że obdarowana osoba zapamięta go na długo.

Ten świecznik powstał na bazie wyjątkowego kawałka drzewa, musiałam więc ozdobić go niezwykłymi grzybkami. Postanowiłam ozdobić go kolorowymi grzybkami, ze względu na to jak pięknie komponują się z kolorem drewna.

Jak przemieniam fragment drewna w świecznik?

Baza świecznika powstała z gałęzi drzewa. W środku wywiercony został otwór, do którego można wkładać małe świeczki. Grzyby własnoręcznie wyrzeźbiłam i pomalowałam farbami. Drewno i rzeźby zabezpieczyłam lakierem. Załączam zapachową świeczkę, dopasowaną kolorystycznie do barwy świecznika.

Wymiary

Wysokość: 12 cm
Szerokość (drewno): 19 cm x 12 cm
Waga: 560 g

Z czego zrobiony?

– drewno
– masa polimerowa
– farby akrylowe
– świeczka zapachowa
– wysuszone naturalne elementy

Grzyby (Fungus) to ani rośliny, ani zwierzęta, chociaż mają cechy i jednych i drugich. Nie mają kwiatów, liści, ani korzeni. Grzyby prócz naziemnej części, którą widzimy w lesie, to też grzybnia ciągnąca się w podłożu, na którym rośnie grzyb. Grzyby to jedne z najstarszych mieszkańców naszej planety

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!