Kategorie: , Tag:

Spinka z pięknym motylem Zygaena fausta

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Niczym motyl, który usiadł na twoje włosy.

Ręcznie robione spinki do włosów to piękny i użytkowy dodatek do twojego stroju. Pasują nie tylko do luźnych kreacji, ale również do tych bardziej eleganckich.

 

180 

Na stanie

Spinka z pięknym motylem Zygaena fausta (Unique Fantasy Objects)
Spinka z pięknym motylem Zygaena fausta

180 

Spinka z pięknym motylem Zygaena fausta.

Spinki mogą być ciekawym i niepowtarzalnym prezentem na różne okoliczności. Jeśli szukasz pomysłu na podarunek dla kogoś kto kocha owady, ciepłe barwy lub po prostu docenia oryginalne prezenty, to ta spinka nada się idealnie.

Motyle są bardzo popularnym motywem w szeroko pojętej sztuce. Nic dziwnego, to bardzo interesujące owady. Potrafią przybrać niesamowite kształty, kolory i wielkości. Uwielbiam rzeźbić piękne motyle i inne owady. Dzięki temu czuję, że jestem jeszcze bliżej przyrody.

Piękna i magiczna, niczym prawdziwy motyl.

Ta ręcznie robiona spinka została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Rzeźbę zaczepiłam do bazy spinki, dzięki czemu możesz spiąć nią włosy. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 5 cm
Szerokość: 9,5 cm
Głębokość: 2 cm
Waga: 17 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza spinki 8 cm

Zygaena fausta to motyl z terenów atlanycko-śródziemnomorskim, do Europy środkowej zalatuje sporadycznie, jednak wszędzie gdzie się pojawia, jest rzadki. Jest bardzo aktywny podczas słonecznej, ciepłej pogody.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!