Kategorie: , Tag:

Spinka do włosów z żukiem wiosennym

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Leśna biżuteria, prawie jak żywa.

Piękna spinka, ozdobiona żukiem wiosennym, na pewno będzie cudownie pasować do każdej magicznej kreacji. Wepnij ją we włosy, dzięki czemu będziesz wyglądać, jakby żuk usiadł ci na włosach.

 

140 

Na stanie

Spinka do włosów z żukiem wiosennym (Unique Fantasy Objects)
Spinka do włosów z żukiem wiosennym

140 

Spinka do włosów z żukiem wiosennym.

Jeśli podczas spacerów Twoją uwagę przyciągają nie tylko te duże stworzenia, ale także te małe, to jest to idealny upominek dla ciebie! Ta ręcznie robiona spinka będzie świetnym prezentem dla każdego kto chce się poczuć, jak w lesie

Uwielbiam żuczki, i te większe i te mniejsze. Można je spotkać prawie wszędzie. Świat owadów jest tak niesamowity i kolorowy, że ciężko od nich oderwać oko. To samo chciałam uzyskać tworząc tą spinkę.

Kolorowe żuczki.

Ta ręcznie robiona spinka została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Rzeźbę zaczepiłam do bazy spinki-grzebienia, dzięki czemu możesz wpiąć ją we włosy włosy. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 8 cm
Szerokość: 6,5 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 11 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza spinki grzebień 6,5 cm x 3,5 cm

Żuk wiosenny (Trypocopris vernalis) występuje w niemal całej Europie, poza Skandynawią. Spotkać go można również na Bliskim Wschodzie. W Polsce jest to owad występujący powszechnie na terenie całego kraju. Odgrywa on bardzo ważną rolę dla środowiska naturalnego utylizacjąc odchody zwierzęce.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!