Kategorie: , Tag:

Spinka do włosów z szarą ćmą

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Ćma zaklęta w spinkę.

Ręcznie robione spinki do włosów to piękny i użytkowy dodatek do twojego stroju. Pasują nie tylko do luźnych kreacji, ale również do tych bardziej eleganckich.

180 

Na stanie

Spinka do włosów z szarą ćmą (Unique Fantasy Objects)
Spinka do włosów z szarą ćmą

180 

Spinka do włosów z szarą ćmą.

Spinki mogą być ciekawym i niepowtarzalnym prezentem na różne okoliczności. Jeśli szukasz pomysłu na podarunek dla kogoś kto kocha owady, ciepłe barwy lub po prostu docenia oryginalne prezenty, to ta spinka nada się idealnie.

Ćmy są bardzo popularnym motywem w szeroko pojętej sztuce. Nic dziwnego, to bardzo interesujące owady. Potrafią przybrać niesamowite kształty, kolory i wielkości. Uwielbiam rzeźbić piękne ćmy i inne owady. Dzięki temu czuję, że jestem jeszcze bliżej przyrody.

Lekka niczym ćma.

Ta ręcznie robiona spinka została zrobiona z modeliny, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Rzeźbę zaczepiłam do bazy spinki, dzięki czemu możesz spiąć włosy i wyglądać jakby motyl usiadł ci na nich. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 5,5 cm
Szerokość: 9 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 15 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza spinki

Pawica grabówka (Saturnia pavonia) występuje na terenie całej Polski. Samice latają nocą, samce za dnia. Na skrzydłach posiadają charakterystyczne pawie oka.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!