Kategorie: , Tag:

Spinka do włosów ćmą Samia ricini

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Piękna, naturalna spinka.

Ta piękna spinka będzie wspaniałym dodatkiem do każdego ubioru. Załóż ją i podziwiaj. Dzięki swoim kształtom i unikatowości na pewno przyciągnie on oko niejednej osoby.

 

180 

Na stanie

Spinka do włosów ćmą Samia ricini (Unique Fantasy Objects)
Spinka do włosów ćmą Samia ricini

180 

Spinka do włosów ćmą Samia ricini.

Ta ręcznie wykonana spinka będzie idealnym prezentem dla wszystkich entomologów. Jeśli tak jak ja, uwielbiasz obserwować niesamowite owady, to jest to idealny podarunek dla ciebie.

Motyle od zawsze przyciągały mój wzrok. Piękne, niewielkie stworzenia, które zachwycają swoim wyglądem i kolorami. Nic dziwnego, że w lato uwielbiam siedzieć i obserwować je.

Niewielka ozdoba, wymaga dużej pracy.

Ta ręcznie robiona spinka została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Rzeźbę zaczepiłam do bazy spinki, dzięki czemu możesz spiąć nią włosy. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 6 cm
Szerokość: 10 cm
Głębokość: 2 cm
Waga: 18 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza spinki 8 cm

Samia ricini to piękna ćma, która pierwotnie zamieszkiwała tylko Chiny i Koreę. Jednak została wprowadzona w południowo-zachodniej Europie, Japonii i USA. Jest jednym z bardziej rozpowszechnionych motyli w terrarystyce, ze zględu na jej niewielkie wymagania.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!