Kategoria: Tag:

Ramka ze świecącymi czerwonymi grzybkami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla wszystkich tych, którzy lubią nietypowe ozdoby.

Ta ręcznie wykonana ramka, jest świetnym prezentem dla każdego kto lubi trochę puścić wodze fantazji. Bo kto pomyślałby, że te uroczy grzybki świecą! Jeśli znasz jakiś marzycieli, a może sam jesteś człowiekiem bujającym w obłokach, to ta oryginalna dekoracja będzie idealna dla ciebie!

 

300 

Na stanie

Ramka ze świecącymi czerwonymi grzybkami (Unique Fantasy Objects)
Ramka ze świecącymi czerwonymi grzybkami

300 

Ramka ze świecącymi czerwonymi grzybkami.

Jeśli w twoim domu brakuje oryginalnych ozdób, to ta jest idealna dla ciebie. Piękna ramka ze świecącymi grzybkami i kwarcem różowym, to świetny pomysł na magiczny prezent. Możesz ozdobić nim swoją półkę z książkami, biurko, a nawet stolik nocny. Możesz ją również powiesić na ścianę, a kto wie, może znajdziesz dla niej jeszcze inne zastosowanie?

Magiczne grzybki to coś co uwielbiam rzeźbić. Tutaj mogą mnie ponieść wodze fantazji i mogę stworzyć coś, czego natura jeszcze nie stworzyła. Co jest o dziwo ciężkie w przypadku grzybów, bo natrafiłam już na takie dziwne kombinacje, że gdybym nie widziała ich w atlasach, to bym była przekonana, że to wymysł umysłów z bardzo bujną fantazją.

Magiczna ramka, dla magicznych ludzi.

Ramkę z sosnowego drewna najpierw pomalowałam. Grzybki własnoręcznie wyrzeźbiłam i pomalowałam, następnie dodałam kwarc różowy i wysuszoną ściółkę leśną. Na koniec wszystko zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu ich kolory nie będą blaknąć, a czyszczenie ramki z kurzu stanie się dużo łatwiejsze.

Wymiary

Długość: 18 cm
Szerokość: 13 cm
Głębokość (ramka, rzeźba): 4 cm
Waga: 182 g

Z czego zrobiony?

– drewniana ramka
– masa polimerowa
– farby akrylowe
– wysuszone naturalne elementy
– lampki LED na płaskie baterie CR2032
– kwarc różowy

Mycena viscidocruenta jest pięknym grzybem występującym w Australii i Nowej Zelandii. Rośnie w dużych grupach, porastając martwe drewno.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!