Kategorie: , Tag:

Pudełko ze świecącymi w ciemności grzybami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla wszystkich tych, którzy lubią nietypowe ozdoby.

To ręcznie wykonane pudełko, jest świetnym prezentem dla każdego kto lubi trochę puścić wodze fantazji. Bo kto pomyślałby, że te urocze grzyby świecą w ciemności! Jeśli znasz jakiś marzycieli, a może sam jesteś człowiekiem bujającym w obłokach, to ta oryginalna, użytkowa dekoracja będzie idealna dla ciebie!

 

400 

Na stanie

Pudełko ze świecącymi w ciemności grzybami (Unique Fantasy Objects)
Pudełko ze świecącymi w ciemności grzybami

400 

Pudełko ze świecącymi w ciemności grzybami.

Jeśli w twoim domu brakuje oryginalnych ozdób, to ta jest idealna dla ciebie. Drewniane pudełko z grzybami ileśną ściółką, to świetny pomysł na magiczny prezent. Możesz ozdobić nim swoją półkę z książkami, biurko, a nawet stolik nocny. Możesz w niej trzymać biżuterię, a kto wie, może znajdziesz dla niej jeszcze inne zastosowanie?

Uwielbiam niecodzienne dekoracje. To one dopełniają wyglądu pomieszczenia. Stojące w każdym zakamarku mieszkania, czy to na półce, biurku czy stoliku sprawiają, że wszystko nabiera unikalności i zaczyna posiadać swoją własną osobowość.

Magiczne pudełko na magiczne skarby.

Drewniane pudełko ozdobiłam rzeźbami grzybków, które świecą w ciemności. Całość ozdobiłam leśną ściółką. Następnie wszystko zabezpieczyłam specjalnym lakierem, który chroni farbę przed blaknięciem i zarysowaniami.

Wymiary

Wysokość: 13 cm
Szerokość: 10 cm
Waga: 307 g

Z czego zrobiony?

– drewno
– masa polimerowa
– farby akrylowe
– wysuszone naturalne elementy

Grzybówka różowa (Mycena rosea Gramberg) jest grzybem trującym o działaniu halucynogennym. Ciężko go pomylić z innymi grzybami, dzięki jego różowej barwie. Występuje w Ameryce Północnej i Europie.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!