Kategoria: Tag:

Pomarańczowe grzybki świecące w ciemności

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla tych, którzy lubią leśne spacery.

Jeśli chcesz nadać swojemu pomieszczeniu świeżości i koloru, ta ręcznie wykonana ozdoba jest do tego idealna. Możesz postawić ją na biurku w swojej pracy, na parapecie koło kwiatka albo na półce, gdzie będzie dotrzymywać towarzystwa książkom.

130 

Na stanie

Pomarańczowe grzybki świecące w ciemności (Unique Fantasy Objects)
Pomarańczowe grzybki świecące w ciemności

130 

Doniczka z grzybkami, które świecą w ciemności.

Te grzybki świecące w ciemności, są ciekawym podarunkiem dla wszystkich, którzy uwielbiają przebywać na łonie przyrody. Jeśli lubisz usiąść sobie na kamieniu i kontemplować życie, poobserwować mikroorganizmy i podziwiać świat, to jest to idealny prezent dla ciebie.

Grzybki pojawiają się w moich pracach dosyć często. Nic dziwnego, to fascynujące organizmy o ciekawych kształtach. Od maciupkich okazów, po większe, rosnące na ziemi, drzewach i pieńkach. Bardzo często nie zwracamy uwagi na takie drobne elementy naszego otoczenia, a to właśnie one sprawiają, że wszystko staje się całością.

Biorę głęboki wdech i łapię za dłuto.

Grzybki wyrzeźbiłam własnoręcznie z masy polimerowej świecącej w ciemności, następnie umiejscowiłam je w doniczce. Następnie przyozdobiłam wszystko wysuszoną ściółką leśną, gałązkami i liśćmi. Na koniec wszystko zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu ich kolory nie będą blaknąć, a czyszczenie ramki z kurzu stanie się dużo łatwiejsze.

Wymiary

Wysokość: 8 cm
Szerokość: 6 cm
Waga: 27 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– plastikowa doniczka
– naturalna, suszona ściółka leśna

Grzyby (Fungus) to ani rośliny, ani zwierzęta, chociaż mają cechy i jednych i drugich. Nie mają kwiatów, liści, ani korzeni. Grzyby prócz naziemnej części, którą widzimy w lesie, to też grzybnia ciągnąca się w podłożu, na którym rośnie grzyb. Grzyby to jedne z najstarszych mieszkańców naszej planety

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!