Piękna broszka ze ślimakiem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Podaruj sobie odrobinę piękna.

Ręcznie robione broszki to najlepszy dodatek do twojej garderoby. Możesz przypiąć ją gdziekolwiek zechcesz, nosić ją w każdą porę roku i cieszyć swoje oko unikalnym prezentem.

100 

Na stanie

Piękna broszka ze ślimakiem (Unique Fantasy Objects)
Piękna broszka ze ślimakiem

100 

Piękna broszka ze ślimakiem.

Biżuteria to nie tylko pierścionki i naszyjniki, ale również i broszki. Podaruj taką ozdobę komuś bliskiemu, kto kocha naturę lub po prostu lubi oryginalne dodatki. Może podkreślisz nią swój własny styl! Wszyscy wiemy, że najlepsze prezenty, to te, które robimy sobie sami!

Gdy przysiadałam nad rzeźbieniem tego ślimaka, wyobrażałam sobie jak ciekawie będzie wyglądał przyczepiony do ubrań. Chciałam żeby wyglądał, jakby wspinał się po ciuchach w górę i myślę, że udało mi się to osiągnąć.

Ślimak, który wyleciał spod dłuta.

Broszkę wyrzeźbiłam w modelinie. Chciałam jej nadać realistycznego wyglądu, dlatego pomalowałam ją farbami na kolory odpowiadające jej prawdziwemu odpowiednikowi. Dzięki zamocowanemu z tyłu zapięciu ślimak wygląda jakby wspinał się po tobie. Wszystko zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 4,5 cm
Szerokość: 1,5 cm
Głębokość: 2 cm
Waga: 3 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– baza do broszki

Ślimak żółtawy (Helix lutescens) to ślimak spotykany w okolicy Karpat. W Polsce spotykany tylko w południowo-wschodniej części kraju. W naturalnym środowisku gatunek ten aktywny jest wiosną i latem. Otwór muszli ślimak zamyka wieczkiem wapiennym i hibernuje. Wieczko może być nieco grubsze niż skorupka, a w miejscu styku ze ścianką otworu jest wyraźnie zgrubiałe.

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!