Kategoria: Tag:

Owalna ozdoba na ścianę z rzeźbami huby

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Hubiak pospolity (Fomes fomentarius) jest grzybem pasożytniczym, uznawanym przez naukowców za jeden z najbardziej agresywnych i powodujących białą zgniliznę drzew. Z miąższu kapelusza wytwarzana jest hubka, substancja o właściwościach łatwopalnych, która używana była już w epoce brązu. Również z miąższu rozbitego ciężkim młotem wytwarzano niegdyś tampony służące do tamowania krwawień z ran.

180 

Na stanie

Owalna ozdoba na ścianę z rzeźbami huby (Unique Fantasy Objects)
Owalna ozdoba na ścianę z rzeźbami huby

180 

Ozdoba tylko dla grzybiarzy?

Ta ręcznie robiona dekoracja będzie wyglądać pięknie w każdym domu. Dzięki naturalnym kolorom, będzie pięknie wyglądać na jasnych ścianach oraz w mieszkaniach, gdzie znajdują się drewniane elementy. Patrząc na ten obrazek na ścianę, będziesz mógł się poczuć jak podczas grzybobrania.

Drewniana dekoracja na ścianę z rzeźbami huby.

Jeśli szukasz prezentu dla kogoś kto uwielbia grzyby, lubi spędzać czas na łonie przyrody, lub po prostu ceni sobie oryginalne i niecodzienne dodatki do domu, to ta ozdoba na ścianę idealnie się do tego nada.

Pomysł na tą ozdobę powstał podczas moich leśnych wędrówek. W lasach jest pełno kolorowych grzybów, które przyciągają nasz wzrok swoimi niesamowitymi kształtami i kolorami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać je jako inspiracja do tworzenia. Dzięki temu możemy cieszyć się ich pięknym wyglądem, bez niszczenia roślinności.

Gęsto, jak to w leśnej ściółce bywa.

Otoczenie huby przyozdobiłam gęstą leśną ściółką. Znajdziesz tu patyczki, mchy, porosty i liście. Same grzybki są wyrzeźbione z gliny. Całość pomalowałam farbami, tak by nadać im naturalny kolor. Wszystko przyczepiłam do drewnianej ramki, do którego z tyłu przymocowałam złoty haczyk. Wszystko zabezpieczyłam specjalnym lakierem, dzięki któremu kolory nie będą blaknąć i łatwiej pozbędziesz się kurzu.

Wymiary

Długość: 11 cm
Szerokość: 11 cm
Głębokość (drewniana deska, rzeźba): 7 cm
Waga: 115 g

Z czego zrobiony?

– drewniana deska
– glina polimerowa
– farby akrylowe
– wysuszone naturalne elementy

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!