Kategorie: , Tag:

Naszyjnik ze skrzydłami, jaspisem i kwarcem miodowym

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Magiczny wisiorek na twoją szyję.

Ten wisiorek ze skrzydłami, jaspisem krajobrazowym i kwarcem miodowym swoim pięknem, może przynieść na twarz obdarowanej osoby duży uśmiech. Jako ozdoba na szyję będzie pasować, zarówno do bardziej eleganckich strojów, jak i tych luźniejszych, codziennych.

150 

Na stanie

Naszyjnik ze skrzydłami, jaspisem i kwarcem miodowym.

Jeśli potrzebujesz oryginalnej biżuterii, to ten ręcznie robiony wisiorek, to strzał w dziesiątkę. Piękne skrzydła otaczające jaspis nie tylko przyciągną miłośników kamieni i ptaków, ale i wszystkich, którzy lubią oryginalny styl. Jeśli znasz kogoś, kto ucieszyłby się z takiego prezentu, podaruj mu go! 🙂

Skrzydła to ważny symbol zarówno w mitologii, jak i w religiach. Były atrybutami wielu bogów, jak i aniołów. Są symbolem niczym nieograniczonej wolności i swobody, a także wyobraźni, przekraczania granic i realizacji marzeń.

Naszyjnik zwiewny jak ptak.

Ten ręcznie robiony wisiorek został wyrzeźbiony z modeliny, a następnie pomalowany farbami. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka, na które zamocowałam sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 8 cm
Szerokość: 9,5 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 15 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– metalowe kółko
– jaspis krajobrazowy
– kwarc miodowy

Kruk zwyczajny (Corvus corax) jest bardzo tajemniczym ptakiem, występujących już od setek lat w legendach i mitologii. Najstarszy kruk na świecie osiągnął wiek 44 lat. Kruki mają największy mózg ze wszystkich ptaków.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik ze skrzydłami, jaspisem i kwarcem miodowym (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik ze skrzydłami, jaspisem i kwarcem miodowym

Na stanie