Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z żółwiem czerwonolicym i lapisem lazuli

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Piękny, oryginalny naszyjnik.

Naszyjniki mogą być bardzo oryginalnym dodatkiem do twojego codziennego ubioru. Wyraź siebie nosząc wisiorek z pięknym żółwiem. Na pewno świetnie zgra się z twoimi ulubionymi ciuchami, gdziekolwiek pójdziesz, w każdą porę roku.

130 

Na stanie

Naszyjnik z żółwiem czerwonolicym i lapisem lazuli (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z żółwiem czerwonolicym i lapisem lazuli

130 

Naszyjnik z żółwiem czerwonolicym i lapisem lazuli.

Ten ręcznie robiony naszyjnik będzie pasować każdemu, kto kocha naturę lub po prostu lubi oryginalne dodatki. Przygarnij go lub podaruj komuś bliskiemu, a na pewno zapamięta ten szczególny prezent, na bardzo długo.

Uwielbiam rzeźbić i malować żółwie. Jest w ich kształcie i fakturze coś co sprawia mi ogromną przyjemność w odtwarzaniu. Pomału, z precyzją odwzorowuje najdrobniejszy szczegół, by w końcowym efekcie wyszedł żółw jak żywy. Mam nadzieje, że udało mi się uzyskać ten efekt również i na tej rzeźbie.

Piękna ozdoba dla wielbicieli przyrody.

Całość została własnoręcznie wyrzeźbiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczko oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 6,5 cm
Szerokość: 5 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 13 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– metalowe kółko
– lapis lazuli

Żółw czerwonolicy (Trachemys scripts elegans) pierwotnie zamieszkiwał południowo-wschodnią cześć Stanów Zjednoczonych oraz Meksyk. Obecnie na skutek masowych wypuszczeń do środowiska przez hodowców tworzy populacje w Europie, Azji i w obu Amerykach niszczące rodzimą faunę. W Polsce stanowi konkurencję dla rodzimego, chronionego żółwia błotnego.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!