Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z trzmielem i jadeitem żółtym

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Poczuj się jak kwiat, na który siada piękny trzmiel.

Ręcznie robiony naszyjnik z trzmielem to oryginalny i ciekawy dodatek. Możesz nosić go gdziekolwiek zechcesz, w każdą porę roku i cieszyć swoje oko unikalnym dodatkiem.

130 

Na stanie

Naszyjnik z trzmielem i jadeitem żółtym.

Ten piękny naszyjnik będzie idealnym prezentem dla każdego, kto kocha naturę, uwielbia obserwować owady lub po prostu chce mieć oryginalną ozdobę, którą będzie mógł się cieszyć przez długie lata.

Te piękne, żółto czarne owady otaczano szczególną troską i szacunkiem. Błędnie nazywane bąkami, nie mają z nimi nic wspólnego. Bowiem bąki należą do much, natomiast trzmiele do rodziny pszczół i są tak samo użyteczne jak one.

Trzmiel jak żywy, powstał z modeliny.

Całość została własnoręcznie wyrzeźbiona z modeliny, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczko oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 6 cm
Szerokość: 5,5 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 9 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek z zapięciem
– metalowe kółko
– jadeit żółty

Trzmiel (Bombus) jest pięknym owadem występującym prawie na wszystkich kontynentach. Trzmiele zapylają rośliny o około 2-3 godziny dłużej niż pszczoły. W poszukiwaniu źródeł pyłku i nektaru trzmiele kierują się ubarwieniem kwiatów. Owady te uczą się i zapamiętują kształty odwiedzanych kielichów, a także ich zapach i ubarwienie.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z trzmielem i jadeitem żółtym (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z trzmielem i jadeitem żółtym

Na stanie