Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z rzeźbą motyla pokłonnik osinowiec

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla kogo?

Ten ręcznie robiony naszyjnik, to wspaniały prezent dla każdego kto docenia piękno natury i spacery po łące. Możesz go śmiało podarować miłośnikom owadów albo każdemu, kto doceni unikalną ozdobę.

 

100 

Na stanie

Naszyjnik z rzeźbą motyla pokłonnik osinowiec (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z rzeźbą motyla pokłonnik osinowiec

100 

Naszyjnik z rzeźbą motyla pokłonnik osinowiec.

Ten ręcznie wykonany naszyjnik, jest idealnym podarunkiem dla każdego, kto lubi niewielkie, urocze ozdoby. Jeśli podziwiasz naturę, lubisz spędzać czas na łonie przyrody, a może po prostu brakuje Ci jakiegoś ciekawego akcentu, by upiększyć swoje kreacje, to jest to świetny prezent dla ciebie!

Pomysł na ten unikalny naszyjnik powstał podczas moich wędrówek. Na łąkach jest pełno kolorowych motyli, które przyciągają nasz wzrok swoimi niesamowitymi kształtami. Pokłonnik osinowiec jest popularnym motylem, którego można spotkać w Polsce, dlatego stwierdziłam, że muszę go uchwycić na moich ozdobach.

Z czego zrobiłam ten naszyjnik?

Ten ręcznie robiony wisiorek został wyrzeźbiony z masy polimerowej, a następnie pomalowany farbami. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 3 cm
Szerokość: 5,5 cm
Głębokość: 0,5 cm
Waga: 4 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– metalowe kółko

Pokłonnik osinowiec (Limenitis populi) jest dużym motylem, jednym z największych w Polsce. Występuje niemal w całej Europie. Samiec jest mniej ubarwiony, czasem u tego gatunku biały wzór jest zredukowany lub nieobecny.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!