Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z rzeźbą motyla paź królowej

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Piękny i oryginalny wisiorek w kształcie motyla.

Ten piękny motyl może przynieść na twarz obdarowanej osoby duży uśmiech. Ręcznie robiony wisiorek na szyję będzie pasować zarówno do bardziej galowych strojów, jak i tych luźniejszych.

100 

Na stanie

Naszyjnik z rzeźbą motyla paź królowej (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z rzeźbą motyla paź królowej

100 

Naszyjnik z rzeźbą motyla paź królowej.

Jeśli potrzebujesz oryginalnej dekoracji, to ten wisiorek z motylem, to strzał w dziesiątkę. Motyl ten nie tylko przyciąga miłośników owadów, ale i wszystkich, którzy lubią oryginalną biżuterię. Jeśli znasz kogoś, kto ucieszyłby się z takiego prezentu, podaruj mu go! 🙂

Motyle są bardzo popularnym motywem w szeroko pojętej sztuce. Nic dziwnego, to bardzo interesujące owady. Potrafią przybrać niesamowite kształty, kolory i wielkości. Uwielbiam rzeźbić piękne motyle i inne owady. Dzięki temu czuję, że jestem jeszcze bliżej przyrody.

Szczęście jest jak motyl.

Ten ręcznie robiony wisiorek został wyrzeźbiony z masy polimerowej, a następnie pomalowany farbami. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 3 cm
Szerokość: 4,5 cm
Głębokość: 0,5 cm
Waga: 4 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– kółko stal chirurgiczna

Paź królowej (Papilio machaon) występuje powszechnie na terenie Europy, Azji oraz Ameryki Północnej. Łacińska nazwa oznacza „motyl” i pochodzi być może of francuskiego papilion (pol. motyl) lub od wyspy Pafos, a łaciński epitet gatunkowy pochodzi od postaci z mitologii greckiej, Machaona. Skrzydła dorosłego pazia są zakończone ogonkami, które mogą pełnić rolę ochronną.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!