Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z muchomorem czerwonym i kwarcem dymnym

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Wiszący, leśny wisiorek.

Ten ręcznie robiony wisiorek będzie pięknie wyglądał na szyi każdego. Neutralne kolory czerwieni i bieli dopasują się do każdego ubioru. Noś go i ciesz się piękną ozdobą codziennie.

 

120 

Na stanie

Naszyjnik z muchomorem czerwonym i kwarcem dymnym.

Ręcznie robiony naszyjnik z muchomorem i kwarcem dymnym to prezent, który oczaruje każdego, kto uwielbia przyrodę i leśne motywy. Podaruj je komuś bliskiemu, a na pewno doceni ten niecodzienny i ciekawy podarunek.

Muchomory są pięknymi grzybami, które niestety są trujące. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywać je jako inspiracja do tworzenia. Dzięki temu możemy cieszyć się ich pięknym wyglądem, bez niszczenia roślinności i bez strachu przed zatruciem.

Piękna rzecz, przygotowana z wielką pieczołowitością.

Ten muchomor został własnoręcznie wyrzeźbiony z modeliny, a następnie pomalowany farbami, tak by kolorami przypominał prawdziwego grzybka. Całość osadzona jest na kwarcu dymnym. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 6 cm
Szerokość: 3 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 11 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek z zapięciem
– metalowe kółko
– kwarc dymny

Muchomor czerwony (Amanita muscaria) mimo, że jest grzybem trującym, to jest również najbardziej rozpoznawalnym grzybem na świecie. Występuje w różnych kulturach, bajkach dla dzieci i przesądach. Plemiona syberyjskie oraz Indianie Ameryki Południowej spożywali muchomora czerwonego, żeby wprowadzić się w stan religijnego odurzenia.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z muchomorem czerwonym i kwarcem dymnym (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z muchomorem czerwonym i kwarcem dymnym

Na stanie