Mała przypinka z biedronką na liściu

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Drobna, jak prawdziwa biedronka.

Przypinka jest zawsze udanym prezentem, który przypadnie do gustu każdej kobiecie. Piękna i niewielka, ozdobiona biedronkami na pewno będzie cudownie pasować do każdej kreacji.

30 

Na stanie

Mała przypinka z biedronką na liściu (Unique Fantasy Objects)
Mała przypinka z biedronką na liściu

30 

Mała przypinka z biedronką na liściu.

Podaruj taką biżuterię komuś bliskiemu, kto kocha naturę lub po prostu lubi oryginalne dodatki. Może podkreślisz nimi swój własny styl! Wszyscy wiemy, że najlepsze prezenty, to te, które robimy sobie sami!

Biedronki są bardzo popularnym motywem w szeroko pojętej sztuce. Nic dziwnego, to bardzo interesujące owady. Uwielbiam je rzeźbić, dzięki temu czuję, że jestem jeszcze bliżej przyrody.

Przypinka, która wygląda jak żywa.

Przypinkę wyrzeźbiłam w modelinie. Chciałam jej nadać realistycznego wyglądu, dlatego pomalowałam ją farbami na kolory odpowiadające jej prawdziwemu odpowiednikowi. Dzięki zamocowanemu z tyłu zapięciu motyl wygląda jakby usiadł na tobie. Wszystko zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 2 cm
Szerokość: 1 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 1 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza do pina

Biedronki (Coccinella septempunctata) odgrywają dużą rolę w naszym życiu, jak i popkulturze. W wielu kulturach biedronka jest symbolem szczęścia. W Anglii, znalezienie biedronki oznacza, że będą dobre zbiory. W Szwecji, jeśli biedronka wyląduje na dłoni młodej dziewczyny, wkrótce wyjdzie ona za mąż.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!