Kategorie: , Tag:

Zawieszka na ścianę lub magnes z rzeźbami koralówki czerwonej

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Komu najbardziej spodoba się taki magnes?

To od początku do końca ręcznie wykonana ozdoba. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla fanów oryginalnych kształtów i niesamowitych dzieł natury, którą się inspiruję. Jeżeli odkrywanie tajemnic świata przyrody, nigdy nie przestaje Cię  zaskakiwać lub po prostu czerwony, barwa miłości, to Twój ulubiony kolor, to jest to idealna ozdoba dla ciebie!

60 

Na stanie

Zawieszka na ścianę lub magnes z rzeźbami koralówki czerwonej
Zawieszka na ścianę lub magnes z rzeźbami koralówki czerwonej

60 

Magnes z opcją powieszenia na haczyk, ozdobiony konstelacją czerwonej Koralówki.

Oferuję Ci niepowtarzalną ozdobę, którą możesz powiesić na dowolnej metalowej powierzchni lub zamocować za haczyk. Taki element wystroju zwróci uwagę każdego.

Kiedy pierwszy raz napotkałam w grzybowych odmętach internetu zdjęcia Koralówki, od razu się zakochałam. Początkowo myślałam, że to morski koralowiec, jednak okazało się,  że to grzyb, do tego europejski.  Rośnie tworząc skomplikowane konstelacje, które przypominają plątaninę łososiowych i czerwonych korzeni. Wiedziałam, że muszę stworzyć wiele rzeźb tego cudownego grzyba. Teraz patrzysz na jedną z nich, ale zapewniam, że każda z nich jest wyjątkowa 🙂

Jak powstał ten magnes i czemu ma haczyk?

Ozdoba jest wykonana na naturalnym drewnianym krążku, do którego, na bardzo mocny klej doczepiłam silny magnes. Dzięki niemu nie musisz obawiać się,  że spadnie i się zniszczy. Później przymocowałam także złoty haczyk, by nic nie ograniczało Twojej pomysłowości i poczucia estetyki. Konstelację grzyba wykonałam własnoręcznie z gliny i pomalowałam akrylowymi farbami. Tło Koralówki  przyozdobiłam kontrastującym z nią naturalnym mchem. Na koniec wszystko zostało zabezpieczone lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory nie będą blaknąć, a czyszczenie z kurzu stanie się dużo łatwiejsze.

 

Wymiary:

Długość: 7 cm
Szerokość: 6,5 cm
Głębokość (magnes, drewniany krążek, rzeźba): 2,5 cm
Waga: 43 g 

Z czego zrobiony?

– drewniany krążek
– glina
– farby akrylowe
– metalowy złoty haczyk
– mocny magnes
– wysuszone naturalne elementy

Koralówka łososioworóżowa (Ramaria subbotrytis), jest gatunkiem bardzo rzadkim, występującym w Europie Południowej i Środkowej. Kształtem przypomina koralowce, a przy innym składzie gleby, potrafi zmienić kolor na zielonkawy.

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!