Kategoria: Tag:

Ozdobny magnes z rzeźbą magicznej ręki

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla każdego, kto lubi pofantazjować.

Jeśli lubisz magię i związane z nią tajemnice, to ten magnes jest dla ciebie! Zawieś go na lodówce, a do wyciągniętej ręki możesz włożyć cokolwiek ci przyjdzie do głowy. Możesz na nim powiesić magiczny wisiorek, położyć pierścionek albo długopis, którym zapisujesz listę zakupów. Podaruj ten magnes bliskiej ci osobie, a na pewno zapadnie jej on w pamięci.

40 

Na stanie

Ozdobny magnes z rzeźbą magicznej ręki (Unique Fantasy Objects)
Ozdobny magnes z rzeźbą magicznej ręki

40 

Dekoracyjny magnes z rzeźbą magicznej ręki. 

Ten ręcznie robiony magnes idealnie wpasuje się do kuchni w stylu boho. Stonowane kolory będą pięknie współgrały z jasną lodówką, jak i z drewnianymi elementami. Na wyciągniętej dłoni, możesz zawiesić co tylko ci się spodoba, dzięki czemu nadasz ozdobie użytkowej funkcji. 

Ręce są bardzo wdzięcznym tematem w sztuce. W moich ilustracjach, jak i rzeźbach dosyć często się one przewijają. Kobiece, męskie, stare, młode. Człowiek używa swoich dłoni od chwili narodzin aż po ostatnie tchnienie. Wszystko co stworzyliśmy na świecie, stworzyliśmy swoimi dłońmi. Również tę ozdobę, jak i inne, stworzyłam swoimi dłońmi. 

Stworzony pracą rąk.

Ta wisząca dekoracja powstała na drewnianym krążku, z drewna, które zebrałam i wysuszyłam. Nim złapałam za glinę i wyrzeźbiłam rękę, zamocowałam na drewnie mocny magnes. Dzięki temu nie musisz martwić się, że ozdoba się odczepi i spadnie. By dopełnić dzieła, na koniec wszystko zostało spryskane lakierem artystycznym, dzięki czemu nadałam rzeźbie połysk i ułatwiłam czyszczenie z kurzu.

Wymiary

Długość: 6 cm
Szerokość: 6 cm
Głębokość (magnes, drewniany krążek, rzeźba): 8 cm
Waga: 55 cm

Z czego zrobiony?

– drewniane krążki
– glina
– farby akrylowe
– mocny magnes

Magia (mageia) to ogół wierzeń i praktyk opartych na przekonaniu o istnieniu sił nadprzyrodzonych, które można opanować za pomocą odpowiednich zaklęć i czynności. Słowo 'magia' pochodzi pierwotnie od Magów, astrologów-kapłanów Zoroastryzmu z ludu Medów. W okresie hellenistycznym, greckie magos mogło być używane jako przymiotnik, lecz przymiotnik magikos, łac. magicus również jest potwierdzony jako używany w I wieku (Plutarch), typowo występujący w rodzaju żeńskim, w sformułowaniu "magiczna sztuka". Słowo magic weszło w użytek w jęz. angielskim pod koniec XIV wieku., pochodzi od starofrancuskiego słowa magique.

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!