Magnes na lodówkę z jeleniem lub wisząca ozdoba na ścianę

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Piękna ozdoba dla obserwatorów przyrody.

Jeśli uwielbiasz spędzać czas na łonie przyrody, wypatrujesz na spacerach dzikich zwierząt, to ta ręcznie robiona ozdoba jest idealna dla ciebie! Powieś ją gdziekolwiek zechcesz i ciesz się unikalną dekoracją w swoim domu. 

70 

Na stanie

Unikalna ozdoba na ścianę lub lodówkę z rzeźbą jelenia.

Ten ręcznie robiony magnes będzie idealną ozdobą do twojego domu. Naturalne kolory brązu i zieleni, idealnie wpasują się w rustykalne, jak i nowoczesne pomieszczenia. Powieś go na lodówce lub na ścianę i ciesz się oryginalną ozdobą. 

Kto w swoim życiu nie widział sarny czy jelenia? Wydaje mi się, że nie ma takiej osoby. Te majestatyczne stworzenia można spotkać prawie na wszystkich kontynentach. Nic dziwnego, że ozdoby z nimi stają się coraz bardziej popularne i coraz więcej osób chce mieć własnego jelenia w domu! 😉 

Gliniana natura w twoim domu.

Wykonany na drewnianym krążku magnes wykonuję tak, by nie uszkodzić naturalnych strzępów i niedoskonałości kory. Rzeźby lepię z gliny i dopiero po wyschnięciu ręcznie maluję, by nadać im odpowiednią barwę. Ich tło i otoczenie jest wykonane z gałązek, suszonych liści oraz znalezionego mchu. Nigdy nie niszczę roślin, które wciąż żyją i rosną. Z tyłu krążka przymocowuje złoty haczyk oraz bardzo mocny magnes. Dokładnie sprawdzam, czy jest on dość mocny, by ozdoba nie przesuwała się, ani nie spadła. Gotowy magnes lakieruję, dzięki czemu nie łapie on kurzu, a kolory nie płowieją.

Wymiary

Długość: 11 cm
Szerokość: 8 cm
Głębokość (magnes, drewniany krążek, rzeźba): 4,5 cm
Waga: 63 cm

Z czego zrobiony?

– drewniane krążki
– glina
– farby akrylowe
– mocny magnes
– metalowy złoty haczyk
– naturalne wysuszone elementy

Jeleń szlachetny (Cervus elaphus) to trzeci co do wielkości po żubrze i łosiu ssak parzystokopytny w Polsce. Jelenie śpią zaledwie kilkanaście minut na dobę.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Magnes na lodówkę z jeleniem lub wisząca ozdoba na ścianę
Magnes na lodówkę z jeleniem lub wisząca ozdoba na ścianę

Na stanie