Kategorie: , Tag:

Magnes lub ozdoba na ścianę z rydzami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Mleczaj rydz (Lactarius deliciosus) zwany rydzem, jest pysznym grzybem występującym w Europie oraz Australii. Są dość wybredne i pojawiają się tylko w czystych warunkach środowiskowych. Zazwyczaj można je spotkać w świerkowych lasach i liściastych gajach, najczęściej w sąsiedztwie sosen. Zawierają w sobie wiele witamin i soli mineralnych. Nie bez powodu mówi się „zdrów jak rydz”.

120 

Na stanie

Magnes lub ozdoba na ścianę z rydzami (Unique Fantasy Objects)
Magnes lub ozdoba na ścianę z rydzami

120 

Prawie prawdziwe grzybki w twoim domu.

Ten magnes możesz powiesić w kuchni, na lodówce lub innej metalowej powierzchni, by dodać pomieszczeniu nieco leśnego klimatu. Możesz też wykorzystać zamocowany haczyk, by powiesić go na ścianie i nadać pomieszczeniu, lekkiego swojskiego klimatu.

Ozdoba tylko dla grzybiarzy?

Ten ręcznie wykonany magnes, jest świetnym prezentem dla każdego, kto uwielbia przebywać na łonie przyrody, niezależnie czy zbiera grzyby, fotografuje ptaki, czy po prostu podziwia piękno lasu. Jeśli uwielbiasz oryginalne ozdoby, ekologię lub po prostu chcesz cieszyć oko oryginalnym dziełem, to jest to idealny podarunek dla ciebie!

Rydze od zawsze były jednymi z moich ulubionych grzybów. Myślę, że z moją opinią zgodzi się sporo grzybiarzy. Kto nie jadł rydzy usmażonych na maśle, nie wie co traci. Jeśli nigdy nie miałeś styczności z tymi grzybami, mam nadzieję, że rozpocznie się ona wspólnie z tą ozdobą.

Wyhoduj grzyba na swojej lodówce.

Otoczenie rydzy przyozdobiłam gęstą leśną ściółką. Znajdziesz tu patyczki, mchy, porosty i liście, wysuszone i wyczyszczone. Same grzybki są wykonaną i pomalowaną przeze mnie rzeźbą z gliny. Całość spoczywa na krążku drewnianym. Z tyłu przymocowałam złoty haczyk oraz bardzo mocny magnes, dlatego nie musisz obawiać się, że ozdoba odczepi się i spadnie. Wszystko zostało zabezpieczone specjalnym lakierem, dzięki któremu kolory nie będą blaknąć i łatwiej pozbędziesz się kurzu.

Wymiary

Długość: 7,5 cm
Szerokość: 7,5 cm
Głębokość (magnes, drewniany krążek, rzeźba): 5 cm
Waga: 75 g

Z czego zrobiony?

– drewniany krążek
– glina
– farby akrylowe
– metalowy złoty haczyk
– mocny magnes
– wysuszone naturalne elementy

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!