Kategorie: , Tag:

Magnes lub ozdoba na ścianę z borowikami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Borowik szlachetny (Boletus edulis), zwany prawdziwkiem, jest jednym z najbardziej znanych grzybów w Polsce. W krajach słowiańskich jego walory smakowe, są doceniane od setek lat. Co ciekawe, największy borowik jakiego znaleziono w Polsce, ważył 7,5 kg!

120 

Na stanie

Magnes lub ozdoba na ścianę z borowikami (Unique Fantasy Objects)
Magnes lub ozdoba na ścianę z borowikami

120 

Ozdobny magnes pełen leśnej ściółki, z dwoma dorodnymi borowikami.

Ten magnes możesz powiesić w kuchni, na lodówce lub innej metalowej powierzchni, by dodać pomieszczeniu nieco leśnego klimatu. Możesz też wykorzystać zamocowany haczyk, by powiesić go na ścianie i nadać pomieszczeniu, lekkiego swojskiego klimatu.

Ozdoba tylko dla grzybiarzy?

Ten ręcznie wykonany magnes, jest świetnym prezentem dla każdego, kto uwielbia przebywać na łonie przyrody, niezależnie czy zbiera grzyby, fotografuje ptaki, czy po prostu podziwia piękno lasu. Jeśli uwielbiasz oryginalne ozdoby, ekologię lub po prostu chcesz cieszyć oko oryginalnym dziełem, to jest to idealny podarunek dla ciebie!

Wędrując po lesie zawsze zbieram wyschnięte porosty i mchy, małe gałązki i inne drobiazgi, którymi ozdabiam swoje prace. Postanowiłam zrobić krok dalej i na poważnie rozpoczęłam swoją przygodę z grzybobraniem. Bartek, który jest moim mentorem w temacie i grzyby zbiera od dziecka, opowiada często o borowikach, czyli prawdziwkach. Niestety nie mieliśmy do nich szczęścia. Skoro nie udało mi się ich zbyt wiele znaleźć, postanowiłam kilka wyrzeźbić i tak trafiły one na moje prace.

Gęsto, jak to w leśnej ściółce bywa.

Otoczenie uporczywie się przede mną ukrywających borowików przyozdobiłam gęstą leśną ściółką. Znajdziesz tu patyczki, mchy, porosty i liście, wszystkie prawdziwe, by podarować Ci kawałek lasu. Same grzybki są wykonaną i pomalowaną przeze mnie rzeźbą z gliny. Całość spoczywa na krążku drewnianym. Z tyłu przymocowałam złoty haczyk oraz bardzo mocny magnes, dlatego nie musisz obawiać się, że ozdoba odczepi się i spadnie. Wszystko zostało zabezpieczone specjalnym lakierem, dzięki któremu kolory nie będą blaknąć i łatwiej pozbędziesz się kurzu.

Wymiary

Długość: 8 cm
Szerokość: 7 cm
Głębokość (magnes, drewniany krążek, rzeźba): 4 cm
Waga: 64 g

Z czego zrobiony?

– drewniany krążek
– glina
– farby akrylowe
– metalowy złoty haczyk
– mocny magnes
– wysuszone naturalne elementy

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!