Kategorie: , Tag:

Kolczyki z żółwiem czerwonolicym i malachitem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Piękne wiszące kolczyki.

Oryginalne kolczyki będą wspaniałym dopełnieniem ubioru i podkreślą twój wyjątkowy styl. Kolczyki z żółwiami i malachitem będą na pewno ciekawym prezentem dla każdego, kto lubi magiczne klimaty.

 

130 

Na stanie

Kolczyki z żółwiem czerwonolicym i malachitem (Unique Fantasy Objects)
Kolczyki z żółwiem czerwonolicym i malachitem

130 

Kolczyki z żółwiem czerwonolicym i malachitem.

Ręcznie robione kolczyki z żółwiem to prezent, który oczaruje każdego, kto uwielbia przyrodę i leśne motywy. Podaruj je komuś bliskiemu, a na pewno doceni ten niecodzienny i ciekawy podarunek.

Uwielbiam rzeźbić i malować żółwie. Jest w ich kształcie i fakturze coś co sprawia mi ogromną przyjemność w odtwarzaniu. Pomału, z precyzją odwzorowuje najdrobniejszy szczegół, by w końcowym efekcie wyszedł żółw jak żywy. Mam nadzieje, że udało mi się uzyskać ten efekt również i na tej rzeźbie.

Żółw jak żywy, zrobiony z modeliny.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z masy polimerowej, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 7,5 cm
Szerokość: 4 cm
Głębokość (rzeźba): 1 cm
Waga: 11 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– bigle
– kółeczka
– malachit

Żółw czerwonolicy (Trachemys scripts elegans) pierwotnie zamieszkiwał południowo-wschodnią cześć Stanów Zjednoczonych oraz Meksyk. Obecnie na skutek masowych wypuszczeń do środowiska przez hodowców tworzy populacje w Europie, Azji i w obu Amerykach niszczące rodzimą faunę. W Polsce stanowi konkurencję dla rodzimego, chronionego żółwia błotnego.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!