Kategorie: , Tag:

Kolczyki z żabami i fossil chrysanthemum

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Oryginalny dodatek do twojej kreacji.

Kolczyki będą wspaniałym dopełnieniem ubioru i podkreślą twój wyjątkowy styl. Wiszące kolczyki z egzotycznymi żabami będą na pewno ciekawym prezentem dla każdego, kto lubi magiczne klimaty.

130 

Na stanie

Kolczyki z żabami i fossil chrysanthemum (Unique Fantasy Objects)
Kolczyki z żabami i fossil chrysanthemum

130 

Wiszące kolczyki z żabami, liśćmi i fossil chrysanthemum.

Ręcznie robione kolczyki z żabami to prezent, który oczaruje każdego, kto uwielbia przyrodę i egzotyczne motywy. Podaruj je komuś bliskiemu, a na pewno doceni ten niecodzienny i ciekawy podarunek.

Uwielbiam podczas spacerów wsłuchiwać się w rechot żab. Jest w tym coś uspokajającego i odprężającego. Same żaby są na tyle ciekawymi i interesującymi stworzeniami, że mogłabym się na nie patrzeć godzinami. To właśnie dlatego ozdobiłam te kolczyki rzeźbą intrygującej żaby.

Piękne, kolorowe kolczyki.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z masy polimerowej, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 7,5 cm
Szerokość: 4,5 cm
Głębokość (rzeźba): 1 cm
Waga: 18 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– bigle
– kółeczka
– fossil

Dendrobates amazonicus jest drzewołazem występującym w jedynie w Amazonii w Peru. Zagrożeniem dla gatunku jest utrata środowiska naturalnego spowodowana rozwojem rolnictwa, a także przez nielegalny odłów.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!