Kategorie: , Tag:

Kolczyki z pierścieniakiem i howlitem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Leśna ozdoba na twoich uszach.

Piękne, wiszące kolczyki, ozdobione niebieskimi grzybkami i howlitem na pewno będą cudownie pasować do każdej magicznej kreacji.

120 

Na stanie

Kolczyki z pierścieniakiem i howlitem (Unique Fantasy Objects)
Kolczyki z pierścieniakiem i howlitem

120 

Kolczyki z pierścieniakiem i howlitem.

Te kolczyki, będą idealnym prezentem na różne okazje. Możesz je również podarować komuś bliskiemu twemu sercu, kto lubi magiczne ozdoby, leśny klimat i odrobinę tajemniczości.

Pomysł na te kolczyki powstał podczas moich leśnych wędrówek. W lasach jest pełno kolorowych grzybów, które przyciągają nasz wzrok swoimi niesamowitymi kształtami i kolorami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać je jako inspiracja do tworzenia. Dzięki temu możemy cieszyć się ich pięknym wyglądem, bez niszczenia roślinności.

Wiszące grzybki z kamieniem.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z modeliny, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 6,5 cm
Szerokość: 2,5 cm
Głębokość (rzeźba): 1 cm
Waga: 7 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– bigle
– kółeczka
– howlit

Pierścieniak grynszpanowy (Stropharia aeruginosa) to gatunek niejadalnego, pięknego grzyba. Kiedyś był uznawany za jadalnego. Dziś nie zaleca się zbierania i jedzenia tego gatunku grzyba. Pachnie delikatnie rzodkiewką.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!