Kategorie: , Tag:

Kolczyki z pająkami na tle pajęczyny

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Poskocz krasny (Eresus cinnaberinus) to niewielki, ale bardzo charakterystyczny pająk. Ze względu na małą liczbę stanowisk i ich prawdopodobne szybkie zanikanie jest zagrożony wyginięciem. Na odwłoku tego pająka znajdują się okrągłe, czarne plamy (stąd angielska nazwa tych pająków „ladybird spiders” czyli pająki biedronkowe).

110 

Na stanie

Kolczyki z pająkami na tle pajęczyny (Unique Fantasy Objects)
Kolczyki z pająkami na tle pajęczyny

110 

Biżuteria dla osób o mocnych nerwach.

Ręcznie robione kolczyki z pająkiem to oryginalny i ciekawy dodatek do twojej garderoby. Kolczyki z pająkiem będą na pewno ciekawym prezentem dla każdego, kto lubi owadzie klimaty.

Kolczyki z rzeźbą pająka poskocza krasnego.

Te kolczyki będzie idealnym prezentem dla wszystkich arachnologów. Jeśli twój bliski kolekcjonuje pająki, uwielbia owady lub po prostu lubi oryginalne ozdoby, to jest to idealny podarunek dla niego!

Pająki są dosyć niedocenianym owadami. Wzbudzają dosyć mieszane uczucia, większość osób się ich boi, część woli je unikać, u niektórych wzbudzają obrzydzenie. Mało mówi się o tym, że pająki są dosyć przydatnymi owadami. Zjadają ogromną ilość owadów, chronią uprawy rolne przed szkodnikami, ograniczaj roznoszenie chorób przez małe szkodniki, które pająki jedzą. Z roku na rok na szczęście następuje ocieplenie wizerunku pająków i coraz więcej osób interesuje się tymi przyjaznymi owadami.

Szczęśliwy dom, gdzie pająki są.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z modeliny, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 7,5 cm
Szerokość: 3 cm
Głębokość (rzeźba): 1,5 cm
Waga: 13 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– bigle

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!