Kategorie: , Tag:

Kolczyki z muchomorami, sodalitem i kwarcem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Leśne dekoracje, dla leśnych ludzi.

Kolczyki są zawsze udanym prezentem, a kolczyki z muchomorami, na pewno będą oryginalnym i niecodziennym podarunkiem. Piękne i wiszące kolczyki z czerwonymi grzybkami na pewno będą cudownie pasować do każdej kreacji.

130 

Na stanie

Kolczyki z muchomorami, sodalitem i kwarcem (Unique Fantasy Objects)
Kolczyki z muchomorami, sodalitem i kwarcem

130 

Kolczyki z muchomorami, sodalitem i kwarcem.

Te kolczyki, będą idealnym prezentem, dla każdego zapalonego grzybiarza, jak i dla osób uwielbiających przebywać na łonie natury. Możesz je również podarować komuś bliskiemu twemu sercu, tak “o”, bez powodu 😉 Takie prezenty są najlepsze i pochodzą prosto z serca.

Muchomory są wdzięcznym tematem do tworzenia. Piękne, czerwone łebki wystające wśród zieleni liści i traw, przyciągają wzrok ciekawskich. Te barwy, idealnie ze sobą współgrają. Tworząc te kolczyki, chciałam żeby wyglądały jak miniaturowy kawałek natury prosto z lasu.

Muchomory prawie jak prawdziwe.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z masy polimerowej, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 7 cm
Szerokość: 2 cm
Głębokość (rzeźba): 1 cm
Waga: 8 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– bigle stal chirurgiczna
– kółeczka stal chirurgiczna
– kwarc, sodalit

Muchomor czerwony (Amanita muscaria) mimo, że jest grzybem trującym, to jest również najbardziej rozpoznawalnym grzybem na świecie. Występuje w różnych kulturach, bajkach dla dzieci i przesądach. Plemiona syberyjskie oraz Indianie Ameryki Południowej spożywali muchomora czerwonego, żeby wprowadzić się w stan religijnego odurzenia.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!