Kategorie: , Tag:

Kolczyki z gąsienicami motyla monarch

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Kolczyki prosto z magicznego ogródka.

Oryginalne kolczyki będą wspaniałym dopełnieniem ubioru i podkreślą twój wyjątkowy styl. Kolczyki z gąsienicami na liściu będą na pewno ciekawym prezentem dla każdego, kto lubi magiczne klimaty.

 

140 

Na stanie

Kolczyki z gąsienicami motyla monarch i kamieniem noc kairu.

Ręcznie robione kolczyki to prezent, który oczaruje każdego, kto uwielbia przyrodę i leśne motywy. Podaruj je komuś bliskiemu, a na pewno doceni ten niecodzienny i ciekawy podarunek.

Leśna sceneria zawsze wprawia mnie w zachwyt. Grzyby, rośliny, zwierzęta, wszystko to chciałoby się zatrzymać i zabrać do domu. Dzięki sztuce możemy to zrobić! Możemy stworzyć cokolwiek nam przyjdzie do głowy i uczynić z tej ozdoby swój ulubiony dodatek do odzieży czy mieszkania.

Magiczne gąsienice.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z masy polimerowej, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 9 cm
Szerokość: 6 cm
Głębokość (rzeźba): 1,5 cm
Waga: 19 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– bigle stal chirurgiczna
– kółeczka stal chirurgiczna
– noc kairu

Monarch (Danaus plexippus) nazywany również Danaidem wędrownym jest jednym z większych motyli dziennych. Pierwotnie występował tylko w Ameryce Północnej. Dziś, jest rozprzestrzeniony w ciepłych rejonach niemal na całym świecie. W miejscach często odwiedzanych przez Monarchy tworzone są rezerwaty biosfery, których głównym zadaniem jest ochrona tych motyli

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Kolczyki z gąsienicami motyla monarch (Unique Fantasy Objects)
Kolczyki z gąsienicami motyla monarch

Na stanie