Kategorie: , Tag:

Kolczyki w kształcie tablicy Ouija

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Magia (mageia) to ogół wierzeń i praktyk opartych na przekonaniu o istnieniu sił nadprzyrodzonych, które można opanować za pomocą odpowiednich zaklęć i czynności. Słowo 'magia’ pochodzi pierwotnie od Magów, astrologów-kapłanów Zoroastryzmu z ludu Medów. W okresie hellenistycznym, greckie magos mogło być używane jako przymiotnik, lecz przymiotnik magikos, łac. magicus również jest potwierdzony jako używany w I wieku (Plutarch), typowo występujący w rodzaju żeńskim, w sformułowaniu „magiczna sztuka”. Słowo magic weszło w użytek w jęz. angielskim pod koniec XIV wieku., pochodzi od starofrancuskiego słowa magique.

100 

Na stanie

Kolczyki w kształcie tablicy Ouija (Unique Fantasy Objects)
Kolczyki w kształcie tablicy Ouija

100 

Dla każdego, kto chce pofantazjować.

Jeśli lubisz magię i związane z nią tajemnice, to te kolczyki są dla ciebie! Załóż je jako dodatek do swojej ulubionej odzieży i ciesz się oryginalną ozdobą. Podaruj taką biżuterię bliskiej ci osobie, a na pewno zapadnie jej on w pamięci.

Piękne kolczyki z rzeźbą ouija.

Te ręcznie robione kolczyki to prezent, który na pewno oczaruje każdego fana horroru i fantastyki. Doskonale sprawdzi się jako ozdoba każdego, kto uwielbia zgłębiać mistyczne tajemnice. Jeśli uwielbiasz oryginalne ozdoby lub po prostu chcesz by dodać nieco oryginalności swojemu ubiorowi, to jest to idealny podarunek dla ciebie!

Każdy kto uwielbia horrory, spotkał się w filmach z tablicami Ouija z nadrukowanymi literami alfabetu oraz innymi znakami, które kolejno wskazywane są przez ducha lub osobę trzymającą wskaźnik, tworzą wyrazy odpowiadające na pytania zadawane przez członków seansu spirytystycznego.

Stworzony z magii.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z modeliny, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 4,5 cm
Szerokość: 2 cm
Głębokość (rzeźba): 0,5 cm
Waga: 4 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– bigle

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!