Kategorie: , Tag:

Kolczyki w kształcie motyli na księżycu

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Krasopani poziomkówka (Callimorpha dominula) występuje w całej Europie i Azji, bardzo licznie. Zagrożeniami dla niej są niekorzystne zmiany w środowisku i wyłapywanie przez kolekcjonerów. Samice wydzielają ten sam atraktant płciowy jak samice proporzycy marzymłódka. Poczta Polska wyemitowała w 1991 r. znaczek pocztowy przedstawiający krasopanią poziomkówkę o nominale 2500 zł.

110 

Na stanie

Kolczyki w kształcie motyli na księżycu (Unique Fantasy Objects)
Kolczyki w kształcie motyli na księżycu

110 

Zwiewne niczym prawdziwy motyl.

Kolczyki są zawsze udanym prezentem, który przypadnie do gustu każdej kobiecie. Piękne i wiszące, ozdobione motylami na pewno będą cudownie pasować do każdej kreacji. 

Kolczyki ozdobione rzeźbami pięknych motyli.

Te kolczyki, będą idealnym prezentem na takie okazje jak dzień kobiet, urodziny czy walentynki. Możesz je również podarować komuś bliskiemu twemu sercu, tak “o”, bez powodu. Takie prezenty są najlepsze i pochodzą prosto z serca.

Motyle uznawane są za najpiękniejsze z owadów. Są symbolem lekkości i szczęścia, przemiany na lepsze, a nawet wolnej duszy. Dzięki umieszczeniu ich na kolczykach, mogłam oddać chociaż odrobinę, tej lekkości i wolności. Przy każdym ruchu ruszają się, jakby miały zaraz zerwać się do lotu.

Kolczyki, które wyglądają jak żywe.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z modeliny, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Wymiary:
Długość: 7 cm
Szerokość: 4 cm
Głębokość (rzeźba): 1 cm
Waga: 11 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– bigle

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!