Kategoria: Tag:

Fioletowe grzybki świecące w ciemności

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla każdego, kto kocha niecodzienne dodatki do domu.

Te ręcznie robione grzybki możesz śmiało postawić gdziekolwiek zechcesz. Świetnie uzupełni półkę z książkami, czy grami planszowymi. Idealnie wpasuje się w towarzystwo kredek i mazaków na twoim biurku. Może też być blisko Ciebie kiedy kładziesz się do snu, na twoim stoliku nocnym, gdzie będziesz mógł podziwiać ją nawet i w nocy.

 

130 

Na stanie

Fioletowe grzybki świecące w ciemności (Unique Fantasy Objects)
Fioletowe grzybki świecące w ciemności

130 

Świecące w ciemności grzybki w doniczce.

Jeśli chcesz wypełnić swoją osobistą przestrzeń unikalnymi przedmiotami, to jest to ozdoba dla ciebie. Ta ręcznie robiona dekoracja przypadnie do gustu osobom, które lubią otaczać się magicznymi akcentami. Jeśli znasz jakiegoś zapalonego grzybiarza, to jest to idealny pomysł na prezent.

Te grzybki nie tylko mają ciekawy kształt, ale i wspaniały, przyciągający oko kolor, którym możesz cieszyć się nawet w nocy. Za każdym razem, gdy widzę ich zarys po ciemku, to długo się zastanawiam, czy to na pewno nie efekt mojej wyobraźni.

Robione z pasją.

Grzybki wyrzeźbiłam własnoręcznie z masy polimerowej świecącej w ciemności, następnie umiejscowiłam je w doniczce. Następnie przyozdobiłam wszystko wysuszoną ściółką leśną, gałązkami i liśćmi. Na koniec wszystko zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu ich kolory nie będą blaknąć, a czyszczenie ramki z kurzu stanie się dużo łatwiejsze.

Wymiary

Wysokość: 8 cm
Szerokość: 6 cm
Waga: 27 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– plastikowa doniczka
– naturalna, suszona ściółka leśna

Grzyby (Fungus) to ani rośliny, ani zwierzęta, chociaż mają cechy i jednych i drugich. Nie mają kwiatów, liści, ani korzeni. Grzyby prócz naziemnej części, którą widzimy w lesie, to też grzybnia ciągnąca się w podłożu, na którym rośnie grzyb. Grzyby to jedne z najstarszych mieszkańców naszej planety

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!